2 domy na jednom pozemku v Leviciach

Prehľad špecifikácie nehnuteľnosti

ID #941
Cena 168 000,- EUR
Typ Rodinný dom
Lokality
Kúpeľna 2
Izby 8
Rozloha 577 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2 domy na jednom pozemku v Leviciach.
Prvý jednopodlažný dom bol postavený v r. 1961, je podpivničený, sedlová strecha. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, 3 priestranných izieb, kuchyne, komory, kúpeľne a WC. Postavený bol z tehly, má drevený krov a pálenú škridlu, pôvodné drevené okná, na podlahách drevené parkety a keramická dlažba, kúrenie na plyn, napojený na všetky IS.
Druhý dom, spojený s prvým, ale so samostatným vchodom je dvojpodlažný, podpivničený, postavený v r. 1992. V pivnici sa nachádza kotolňa, 4 miestnosti, vínna pivnica a toalety. Na prízemí sú 2 veľké prechodné izby, kuchyňa, špajza, veľká kúpeľňa a samostatné WC. Prvé poschodie pozostáva z priestrannej izby so šatníkom, 2 izieb, kumbálu, kupeľne s WC a veľkého balkóna. Bol postavený tiež z tehly, na podlahách PVC podlahy a keramická dlažba, drevené okná, plynové kúrenie, napojený na všetky IS. K domom prislúchajú 2 garáže a tiež 2 x samostatné WC zvonka.
Nehnuteľnosti odporúčam pre viacčlennú/viacgeneračnú rodinu, alebo pre niekoho, kto by chcel mať aj podnikať, nakoľko sa oba domčeky dajú využiť tak na bývanie, ako aj na podnikanie - odporúčam vidieť.
Vzhľadom k lokalite a cene odporúčam!
Naše ceny sú pre klienta konečné a sú vrátane provízie schválené majiteľom, zahŕňajú kompletný servis od obhliadok po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad do katastra, prípadne sprostredkovanie financovania nehnuteľností.
Ing. Katarína Potocká 0917 370 833.

Kontakt

Ing. Katarína Potocká

Ing. Katarína Potocká

Mobil : 0917 370 833

Maklér