3-izbový byt Levice v komplexe Levi Dom - EXKLUZÍVNE!

Prehľad špecifikácie nehnuteľnosti

ID #449
Cena 70 000,00 EUR
Typ 3-izbový byt
Lokality Levice, Tyršova
Kúpeľna 1
Izby 3
Rozloha 64,69 m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne iba u nás ! Ponúkame na predaj byty v komplexe Levi Dom Residence Hotel, ktorý svojou širokou paletou bytov rôzneho typu a rozlohy dokáže splniť akékoľvek požiadavky klientov týkajúce sa priestoru a komfortu. Nehnuteľnosť - tehlové bytovky „A“ a „B“ boli kompletne rekonštruované v r. 2007. Bezpečnosť je zaručená vďaka súkromnému oplotenému parkovaniu, ktoré je monitorované kamerami, čo zaručuje istotu a spokojnosť vašej rodine a vášmu autu. K dispozícii sú rozličné byty, od jednoizbových až po podkrovné. Byty sú kompletne zariadené v talianskom štýle a vybavené modernou kuchyňou, vybavené satelitnou TV a Wi-Fi sieťou s pripojením na internet. Spolu s bytom sa predáva spoluvlastnícky podiel pozemku + 1 označené parkovacie miesto.
V ponuke na predaj 3-izbové byty kompletne zariadené v talianskom štýle o rozlohe 64,69 m2. Byt pozostáva zo 7 miestností: 2x chodba, kuchyňa a jedáleň, obývačka, kúpeľňa, 2 x spálňa. Byty trojizbové sa nachádzajú v bytovom dome „A“ – 2., a 3. poschodí. Cena: 70 000 €.
Byt je možné kúpiť na bývanie, ale aj ako investíciu na prenájom, nakoľko v bytovom komplexe bude naďalej recepcia a poskytované služby v súvislosti s prenájmom bytov.
Kúpa možná aj na hypotekárny úver, ktorý vám v rámci našich služieb bezplatne sprostredkujeme. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Anna Jakušíková, tel. 0918 492 691, e-mail: jaki@mail.t-com.sk

Kontakt

Anna Jakušíková

Anna Jakušíková

Mobil : 0918 492 691

Maklér