Luxusná rodinná vila - novostavba Nová Baňa

Prehľad špecifikácie nehnuteľnosti

ID #294
Cena 230 000,00 EUR
Typ Rodinná vila
Lokality Nová Baňa
Kúpeľna 2
Izby 4
Rozloha 2721 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu – bungalov v nádhernom, tichom prostredí v Novej Bani na rovinatom pozemku o rozlohe 2721 m2. RD je postavený z tehly – porotherm 40 cm, + zateplenie 10 cm nobasil, v podkroví je zateplenie 30 cm nobasil. Pri výstavbe RD sú použité nadštandardné materiály, drevené stropy z dreva dovezeného z Talianska, interiérové drevené dvere a schodište sú z masívu, kamenné obloženie fasády z Talianska. Terasa aj lódžia s nádherne opracovaného dreva. Terasa, garáž aj kúpeľne sú vyložené dlažbou, v izbách sú plávajúce podlahy. Vstupné dvere aj všetky okná sú plastové - trojsklenné. Osvetlenie - bodové svetlá.
Prízemie: vstupná chodba, WC, kotolňa, garáž na dve autá – s automatickým ovládaním dverí, veľká hala s jedálňou a kuchyňou, 1 izba, kúpeľňa, špajza, terasa.
Poschodie: 3 izby, kúpelňa s WC, terasa – lódžia.
V celom dome je podlahové kúrenie, v kotolni je atmosferický kotol univerzál na pevné palivo aj biomasu, zásobník teplej vody na 1000 l, predpríprava na solárne články. V hale je vyvložkovaný komín na krb s okruhmi a prieduchami. RD je napojený na mestský vodovod, elektrina 220/400V, žumpa 12 m3.
Okolo domu je plánovaný bazén s vonkajším osvetlením a jazierko -voda aj elektrina sú privedené.
Na novostavbu bol vypracovaný znalecký posudok. Možnosť kúpy aj na hypotéku.
Vzhľadom k lokalite a kvalite stavby – vynikajúca investícia – odporúčam! Cena dohodou. V prípade záujmu kontaktujte: Anna Jakušíková, tel. 0918 492 691, e-mail:jaki@mail.t-com.sk

Kontakt

Anna Jakušíková

Anna Jakušíková

Mobil : 0918 492 691

Maklér