Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Chata v Pečeniciach

13 700 EUR
pridať k obľúbeným
619

Popis

Ponúkam na predaj chatu – plus pozemok ako bonus pre budúceho kupujúceho v obci Pečenice, v intraviláne obce so súpisným číslom. Pozostáva z dvoch miestností, kuchyňa a spálňa s kúpeľňou. Je možné prestaviť aj podkrovie alebo využívať aj prízemie s klenbovou pivnicou. IS- elektrina, vodovod, odpadové vody trativod, kúrenie elektrina aj krb, WC chemické. Stavba je z materiálov kameň, tehla, strecha škridla. Domček je čistý a bol zazimovaný, udržiavaný, vhodný pre nenáročného záujemcu aj na trvalé bývanie. Prístupová cesta je zjazdná aj v zime. V prípade záujmu kontakt Pastierovičová 0911915663.

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www. georealitylv.sk

A+

A

B

C

D

E

F

G

H


Nemá energetický certifikát
Obec:
Okres:
PSČ: 935 03 Pečenice
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 20608
Cena: 13 700 EUR
Rozloha: 20 m2
Úžitková plocha: 40 m2
Rozloha pozemku: 20 m2
Izby: 1
Spálne: 1
Kúpeľne: 1
Energetická trieda: Nemá certifikát
Strešná krytina: skridla
Druh konštrukcie: Kameň
Poschodie: 2
Balkón
Pivnica
Zariadenie

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy