Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

EXKLUZIVNE byty v novopostavenom bytovom komplexe v Želiezovciach

80 527 EUR
pridať k obľúbeným
705

Popis

Hľadáte nové bývanie v tichej lokalite s krásnym výhľadom na prírodu a zároveň chcete bývať v meste? Nepremeškajte jedinečnú možnosť vybrať si byt v novopostavenom murovanom bytovom dome. Bytový dom sa bude nachádzať v okrajovej časti mesta Želiezovce – Mikula. Celkovo tam vyrastú 2 bytové domy. Napriek tomu, že pôjde o trojpodlažné bytové domy, ich súčasťou budú aj výťahy, takže sa nemusíte báť ani najvyššieho podlažia a byty sú tak vhodné aj pre staršiu generáciu. K dispozícii budete mať parkovacie miesta, a v projekte je zahrnuté aj detské ihrisko s pieskoviskom, takže aj detičky si tu prídu na svoje.
Momentálne máte možnosť zarezervovať si v jednom z týchto novopostavených bytových domov Váš vysnívaný byt. Ide o trojpodlažný bytový dom, v ktorom vznikne 6 bytov. K dispozícii bude 1 jednoizbový byt na 1.podlaží(33,79 m2) a 5 dvojizbových bytov (59,65 m2), ktoré sa budú predávať v stave štandard ( kuchynská linka, obklad, dlažba, plávajúca podlaha, sanita v kúpeľni). Každý byt bude mať vlastné plynové teplovodné podlahové kúrenie. Výstavba bytového domu sa začne ešte v tomto roku, stavať sa bude z kvalitných materiálov (pálená tehla Porotherm, strešná krytina Tondach, tepelná izolácia Nobasil)
Cena 1-izbového bytu 45 616,50 Eur
Cena 2-izbového bytu 80 527,50 Eur.
Mesto Želiezovce disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.
Cena zahŕňa kompletný servis od obhliadok po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a sprostredkovanie financovania/hypotéky.
Pre viac info Ing. Katarína Potocká 0917 370 833

Okres:
PSČ: 93701
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 22262
Cena: 80 527 EUR
Úžitková plocha: 59 m2
Izby: 2
Kúpeľne: 1
Rok výstavby: 2021
Strešná krytina: škridľa Tondach
Druh konštrukcie: Tehla
Poschodie: Not Available
Logia
Parkovacie miesto
Plastové okná
Výťah
Zateplenie

Podobné záznamy

2 izbový byt v centre mesta Želiezovce

54 000 EUR
Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 61,10 m2 v centre mesta Želiezovce. Byt je v pôvodnom, ale veľmi zachovalo [Viac]
Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 61,10 m2 v centre mesta Želiezovce. Byt je v pôvodnom, ale veľmi zachovalo [Viac]
2Izby
1Spálne
1Kúpeľne
úplné informácie

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy