Exkluzívne rodinný dom/chalupa Santovka

55 000 EUR
Obľúbené

Popis

Exkluzívne ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom vhodný na chalupu alebo po väčšej investícií aj na trvalé bývanie, na pozemku o rozlohe cca 9arov. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vedľajšej uličke na rovinatom pozemku, v obci Santovka, cca 15km od mesta Levice. V chalupe sa nachádzajú:
– v prednej časti- 3 obytné miestnosti, kuchyňa,
– v zadnej časti sa nachádzajú samostatné 2 miestnosti, ktoré sa dajú prepojiť aj s prvou časťou. Sprchový kút je dodatočne dostavaný v zadnej časti verandy.
V dome sa nenachádza splachovacie WC, kúrenie v dome je riešené v 2 izbách gamatkami, do ďalších izieb je možnosť osadiť kachle a pripojiť na komín. V dome je napojená elektrina, čiže je možnosť alternatívne elektrického kúrenia. Odpad je riešený trativodom, pri dome nie je osadená žumpa. Za domom sa nachádza komora, z ktorej je vstup do veľkej murovanej klenbovej pivnice.
Nehnuteľnosť je zo zmiešaného materiálu, strecha sedlová, okná pôvodné drevené, podlahy drevené pôvodné niekde betónové.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: 0908 736 193

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk

Obec:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 24936
cena: 55 000 EUR
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Martina Šuchalová

Realitný maklér. konateľ

Kontaktujte ma

Zavolať 0908736193 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Martina Šuchalová