Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

EXKLUZÍVNE Rodinný dom Šurany

135 000 EUR
pridať k obľúbeným
343

Popis

Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj Rodinný dom v Šuranoch. Dom pozostáva z 3. obytných izieb, kuchyne, špajze, kúpeľne s wc a vstupnej chodby. Je postavený z pevného ,materiálu – tehla. Dom je čiastočne zrekonštruovaný, znížené a zateplené sadrokartónové stropy, plávajúce podlahy, eurookná, vstavané skrine, kuchynská linka, vonkajšie žalúzie a pod. Všetky rozvody v dome vrátane elektriny boli menené. Dom je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami, na ohrev vody slúži elektrický bojler. Dom je z vonku celý zateplený a má novú fasádu. Pozemok je široký, rovinatý, o rozlohe vyše 8 árov, Nachádza sa na ňom vedľajšia stavba, ktorá slúži ako odkladací priestor, ďalej drevený altánok, krytá garáž, vlastná studňa, zatrávnená časť, okrasná časť a záhrada Na pozemku sa nachádzajú okrasné a ovocné stromy a kríky. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej časti mesta. Je možné ju zakúpiť aj prostredníctvom HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU, s ktorým Vám radi bezplatne pomôžeme a poradíme. Bližšie info na tel. čísle 0915 716 950.

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk

Obec:
PSČ: 942 01
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 20081
Cena: 135 000 EUR
Rozloha: 559 m2
Úžitková plocha: 70 m2
Rozloha pozemku: 805 m2
Izby: 3
Kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Tehla
Poschodie: Not Available
Garáž
Plastové okná
Zateplenie

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy