Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

EXKLUZÍVNE Viničný dom v Kozárovciach

20 000 EUR
pridať k obľúbeným
1763

Popis

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pozemok v katastri obce Kozárovce, Staré Vinice. Pozemok na konci sveta s malou, útulnou chalúpkou,ktorá je obklopená lesným porastom a kopcami okolitých listnatých lesov. Pozemok je o rozlohe 1858 m2, spodná časť pod chalúpkou je široká cca 8m, šírka ako cestička pod klenutými konármi stromov a pozemok nad chalúpkou je skoro rovina s pár slivkami, latrínou a stálym slniečkom počas dňa. Prístup na pozemok je lesnou cestou.

Chalúpka je obývateľná v každom počasí. Kúrenie je kachľami. Do podkrovia je vstup dosť široký aby sa tam vykúrilo, rozvod káblov umožňuje osvetlenie z batérie. Drevené ručne robené schody vedú do podkrovia. Postele a komoda sú jediným vybavením pre 4 -7 osôb. Dvere na loggiu sú jednoduché a výhľad o pár kilometrov ďalej ako z balkóna, ktorý je o podlažie nižšie.
Pivnica je klenbová tehlová, s malým archívom na vínko, sudiareň je prípravňa na spracovanie vínka alebo ako sklad, komora s okienkom a komínovým vývodom. Dvere masívne v retro štýle. Terasa je na úrovni zeme, spoločenská miestnosť so sedením a romantickým dvoj okienkom. Vstupné dvere sú bezpečné, imitácia dreva, plechové. Smerom na juho – východ je balkónik s výhľadom na lesy a jazero v diaľke. Komínový vývod na kachle alebo pec.

Je možné ho zakúpiť aj prostredníctvom HÚ, s ktorým Vám radi bezplatne pomôžeme a poradíme. Naša cena je konečná, vrátane provízie realitnej kancelárie. Bližšie info na tel. čísle 0904 185 627, alebo emailom bosiniova@georealitylv.sk .

Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 24586
Cena: 20 000 EUR
Rozloha pozemku: 1 858 m2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy