Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

IBA U NÁS! Rodinný dom s veľkým pozemkom – Demandice

220 000 EUR
pridať k obľúbeným
1377

Popis

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s dvomi bytovými jednotkami v obci Demandice. Dom bol daný do užívania v 50 až 60-tych rokoch. Obytná plocha hlavnej časti domu je cca 100m2. Obytná plocha menšej bytovej jednotky je cca 35m2. Celý pozemok je o rozlohe cca 50 árov, pozemok je oplotený – z prednej časti hlavné oplotenie je momentálne v štádiu výstavby – už sú vymurované múriky a čaká sa na osadenie kovaných dielcov, ktoré sú už pripravené na osadenie. Brána bude na elektrický pohon. Za domom sa nachádza komora a špajza.

Pôvodná časť domu je postavená zo zmiešaného materiálu nachádzajú sa tu 2 samostatné izby, veľká obývacia izba je prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, vedľa kuchyne sa nachádza kúpeľňa s murovaným sprchovým kútom a WC. Výstup na povalu je zo vstupnej chodby po výsuvnom rebríku. Strecha bola rekonštruovaná v roku 2013. Bol osadený úplne nový krov s betónovým vencom, škridla Tondach keramika, Twist XXL.

V druhej bytovej jednotke sa nachádza kuchyňa a jedna samostatná izba, kúpeľňa s rohovou vaňou s umývadlom a WC, rebrinovým radiátorom. Dostavaná časť je postavená z tvárnic. Okná na celom dome sú plastové, kúrenie v dome je podlahové plynové. V zadnej časti domu je elektrické, alternatíva prepojenie na podlahové kúrenie z hlavného domu. Elektrické rozvody sú medené, v dome je dvojtarifný prúd – 380kW, stropy sú sadrokartónové zateplené (knauf).
V celom dome je položená keramická dlažba. Dom bol zateplený v roku 2015 kamennou vlnou, severná strana 150mm a všetky ostatné strany 100mm. Čistička odpadových vôd bola vybudovaná v roku 2017. V obci nie je obecná voda, no momentálne je obecný vodovod vo výstavbe.
V dome zostáva veľká kuchynská linka v tvare L, so zabudovanými elektrospotrebičmi, veľký jedálenský stôl s 8 stoličkami, chladnička, plynová varná doska, elektrická rúra, na linke umiestnený veľký dávkovač pitnej vody aj s galónom. V obývacej miestnosti na konzole upevnená veľká televízia a v celom dome svietidlá.
V záhrade je elektrifikovaný záhradný domček, ktorý je zateplený a omietnutý z vonkajšej a aj vnútornej strany. Rozloha 3×1,5m a plus prístrešok k nemu 3×1,5m. Na pozemku sa nachádzajú 3 funkčné studne, pri čističke je zásobník na čistú vodu vhodný na polievanie. Dvor je upravený na oddychovú časť a v zadnej časti pozemku je obora pre ovečky. Na dvore je vybudovaná veľká skalka cca 300m2, ktorá vznikla navozením zeminy v množstve asi 200ton. Na skalke sú vysadené nízke a plazivé dreviny.
Za domom je vybudovaná betónová plocha, ktorá slúži na parkovanie dvoch áut. Ďalšie dve vybetónované plochy na dvore boli určené na altánok a na pergolu (sušenie prádla). Pri oboch je zavedená elektrika a tiež je už zakúpená dlažba. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, jabloň, hruška, dve čerešne, dve slivky, jeden jedlý gaštan a tiež brezy, vŕby, a v obore sa nachádza lipa a lieska.
V obci Demandice je kompletná občianska vybavenosť, nachádza sa tu obecný úrad, pošta, obvodný lekár, zubár, lekáreň, 3x potraviny, rozličný tovar, kvetinárstvo, kaderníctvo, škola, škôlka, bistro, krčma, čerpacia stanica, kostol s farou, autobusové spojenie do Levíc je dobré, nakoľko je to na trase Levice – Šahy.
V prípade záujmu je možnosť za príplatok dokúpiť všetko zariadenie dielne – náradie, píly, kosačky, kultivátor, profi vapku s príslušenstvom a auto vhodné na farmárčenie.
V prípade záujmu majitelia radi darujú novému majiteľovi 3 registrované ročné ovečky a jedného psíka, ktorý môže pokračovať v registrovanom chove.

Obec:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 26571
Cena: 220 000 EUR
Úžitková plocha: 135 m2
Rozloha pozemku: 5 000 m2
Izby: 4
Kúpeľne: 2
Druh konštrukcie: Zmiešaná
Poschodie: Not Available
Komora
Parkovacie miesto
Plastové okná
Zateplenie

Podobné záznamy

Exkluzívne predáme rodinný dom v Demandiciac...

60 000 EUR
Exkluzívne, iba u nás v ponuke na predaj prízemný veľký rodinný dom v obci Demandice v pôvodnom stave. RD je postav [Viac]
Exkluzívne, iba u nás v ponuke na predaj prízemný veľký rodinný dom v obci Demandice v pôvodnom stave. RD je postav [Viac]
6Izby
2Spálne
1Kúpeľne
1 740 m2Rozloha
úplné informácie

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy