Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Investičná príležitosť v Želiezovciach

254 980 EUR
pridať k obľúbeným
644

Popis

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v tichej časti mesta Želiezovce, ktorá momentálne funguje ako reštaurácia. Jedná sa o rozsiahlu 2 podlažnú nehnuteľnosť na pozemku o výmere 2237 m2. Nehnuteľnosť bola postavená z tehly, má drevené okná, škridlovú strechu, je napojená na všetky IS (elektrina, plyn, kanalizácia, voda). Dispozične pozostáva z 3 vstupov, z 2 rozsiahlych spoločenských miestností, reštaurácie, kuchynskej časti, skladových priestorov a veľkej terasy. V dome sa nachádzajú 2 kúpeľne a 7 samostatných WC. K danej nehnuteľnosti prislúcha parkovisko a rozsiahly oplotený dvor.
Nehnuteľnosť je možné odkúpiť celú alebo len časť, ktorú by bolo možné prerobiť na byty, nakoľko sú k dispozícii projekty na tri dvojpodlažné byty, čo prináša novému majiteľovi investičnú príležitosť.
Celková cena za celý objekt je 254 980,- EUR. Ak by ste mali záujem len o časť budovy určenej na vytvorenie bytov, tú Vám ponúkame za cenu 84 980,- EUR. Pri vážnom záujme je možná dohoda na cene. Odporúčam osobnú prehliadku, kde si to prejdeme a ukážeme podrobnejšie.
Naše ceny sú vrátane provízie a sú schválené majiteľom, zahŕňajú kompletný servis od obhliadok až po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad do katastra, prípadne sprostredkovanie financovania.
Pre viac info Ing. Katarína Potocká 0917 370 833.

Okres:
PSČ: 93701
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 19133
Cena: 254 980 EUR
Úžitková plocha: 800 m2
Rozloha pozemku: 2 237 m2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Balkón
Drevené okná
Komora
Parkovacie miesto
Terasa

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy