!REZERVOVANÉ! Krásny rodinný dom v Bátovciach

120 000 EUR
Obľúbené

Popis

Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbový dlhý rodinný dom v obci Bátovce. Rodinný dom prešiel v interiéri kompletnou rekonštrukciou – nová voda, elektrika, nové stierky, podlahy – z časti keramická dlažba a z časti plávajúce podlahy, okná na dome sú hnedé plastové trojkomorové dvojsklo. V obývacej miestnosti a hosťovskej izbe sú ešte pôvodné drevené dvojité okná, ktoré si môže nový majiteľ podľa potreby vymeniť. Kúrenie v dome je plynové (kondenzačný kotol so zásobníkom vody) + kúrenie na pevné palivo ako alternatíva – krb osadený v kuchyni. Voda v dome je obecná, napojená na kanalizáciu.

V dome sa nachádzajú 4 izby, kuchyňa, veľká kúpeľňa s vaňou a kombinovaným WC s bidetom. Izby sú situované tak, že do kuchyne sa vstupuje cez veľkú chodbu, za kuchyňou je veľká obývacia izba, do spálne sa vstupuje tiež cez chodbu, je tiež so samostatným vstupom, ďalej v zadnej časti sa vstupuje do hosťovskej izby, cez ktorú je prístup do veľkej kúpeľne a za kúpeľnou je ďalšia veľká hosťovská izba, do ktorej je aj samostatný vchod z dvora. V zadnej časti domu je veľká letná kuchyňa a pred letnou kuchyňou je priestranná letná terasa, kde je zavedená aj elektrika, voda a odpad. Za letnou kuchyňou je malá príručná dielnička. Vstup do domu je riešený schodiskom a krásnou zastrešenou a zakrytou terasou, na ktorej sa dá príjemne oddychovať. Ľavá strana domu je zateplená 10cm polystyrénom. Atypické v tomto dome je vstup z chodby do podzemnej pivnice, ktorá je na komplet zrekonštruovaná, môže slúžiť ako vinárnička. Za pivnicou sú skladové priestory, regál na kompóty a iné.

Na dvore sú nové chodníky, pokládka keramická dlažba. Sú tu umiestnené záhradné svietidlá na diaľkové ovládanie. Predná dvorová časť je od záhrady oddelená plotom, záhradná časť je zatrávnená , sú tu vysadené ovocné stromy. Materiál domu je pevný – žemberovské tvárnice, strecha je sedlová, krytina – pálená škridla, krov pevný zdravý drevený.

Obec Bátovce disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, obchod Jednota, večierka, pizzeria, lekáreň, divadlo atď.). Pýchou obce sa stal aj veľmi obľúbený, jedinečný Gazdovský trh s regionálnymi výrobkami.

Cena zahŕňa kompletný servis od obhliadok, cez rezervačné zmluvy po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a sprostredkovanie financovania/hypotéky.
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: 0915 716 950

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu, taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk

Obec:
Časť obce:
Okres:
PSČ: 93503
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 29517
cena: 120 000 EUR
Rozloha: 120 m2
Rozloha pozemku: 600 m2
izby: 4
spálne: 3
kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Drevené okná
Parkovacie miesto
Pivnica
Plastové okná
Terasa

Kontaktujte ma

Zavolať Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

GEOREALITY, s.r.o.