Murovaná chalupa v tichom a slnečnom prostredí

70 000 EUR
Obľúbené

Popis

IBA U NÁS ponúkame na predaj túto malebnú a veľmi útulnú murovanú chalupu s plastovými oknami, evidovanú ako viničný dom, v tichom a slnečnom prostredí v okrajovej časti mesta Levice. K chalupe vedie spevnená príjazdová cesta. Dispozične pozostáva z pivnice – kde sa nachádza jedna miestnosť so vstupom do klenbovej pivnice, vyvýšeného prízemia, ktoré tvorí obývacia izba s kuchynskou linkou, a poschodia/podkrovia, kde sa nachádza veľký obytný priestor, presvetlený oknom na jednej strane a na druhej strane s výstupom na balkón, ktorý poskytuje nádherný výhľad. Podbitie a obklad je z tatranského profilu. Strešná krytina je červený eternit. Pred vchodom sa nachádza sprchový kút a WC je suché (latrína). Podlaha na prízemí je betónová, na poschodí drevená a na strope vo vyvýšenom prízemí sú zachované prelakované a preleštené drevené trámy, čo umocňuje jej pôvodnú architektúru.
Inžinierske siete – elektrina (220 aj 380V), voda je zo studne, ktorá je spoločná s vedľajšou chatou, a v pivnici je k dispozícii ešte 2000litrová nádrž na vodu. V obývacej izbe sa nachádzajú kachle – kúrenie na drevo. Odpad – trativod.
Rozmery chalupy sú cca 5x8m, a celý pozemok má 652 m2. Pozemok je čistý, udržiavaný, vysadený viničom, tujami, naokolo kopa zelene. Bonusom je bazén a drevený altánok, v ktorom môžete stráviť romantické chvíle v lone prírody.
Chalupa je využívaná prevažne v jarných a letných mesiacoch.
Cena zahŕňa kompletný servis od obhliadok, cez rezervačné zmluvy po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a sprostredkovanie financovania.
Pre viac info Ing. Katarína Potocká 0917 370 833.

Obec:
Časť obce:
Okres:
PSČ: 93401
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 29314
cena: 70 000 EUR
Rozloha: 74 m2
Rozloha pozemku: 652 m2
izby: 2
Strešná krytina: eternit
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Balkón
Parkovacie miesto
Pivnica
Plastové okná
Terasa

Ing. Katarína Potocká

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0917370833 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Ing. Katarína Potocká