NA PREDAJ – Veľký 4 izbový byt v obci Veľký Ďur

67 000 EUR
Obľúbené

Popis

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 4 izbový byt o rozlohe 82m2 v tehlovom bytovom dome v obci Veľký Ďur. K bytu prislúcha garáž, v ktorej je zavedená elektrina, ktorá sa nachádza v suteréne o rozlohe 16m2 a murovaná pivnica o rozlohe 4m2.
Byt sa nachádza na 1. poschodí a pozostáva z veľkej vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne, ktorá prebehla rekonštrukciou, kuchyne s príručnou špajzou a 4 obytných miestností. Na stenách sú pôvodné vápennocementové omietky. Na chodbe a v kúpeľni je keramická dlažba, v izbách je plávajúca podlaha.
V byte momentálne nie je je zavedený plyn, ale je možnsť pripojenia centrálneho plynovodu, ktorý prislúcha k bytovému domu. Kúrenie v byte je riešené elektrickými konvektormi, je možnosť zaviesť aj plynové kúrenie.
Voda je obecná a teplá voda je riešená elektrickým bojlerom. Pri bytovom dome je veľká žumpa, na ktorej vývoz sa skladajú obyvatelia bytového domu.

Byt je krásny veľký slnečný, balkón je z jednej izby do dvora bytovky. V bytovke bývajú slušný obyvatelia, v okolí je veľa zelene. Bytový dom stojí v tichej časti obce, mimo hlavnej cesty. V obci Veľký Ďur je kompletná občianska vybavenosť, je na hlavnom ťahu Levice – Nitra.

V prípade vážneho záujmu a seriózneho jednania je dohoda na cene určite možná.

Cena zahŕňa kompletný servis od obhliadok, cez rezervačné zmluvy po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a sprostredkovanie financovania/hypotéky.
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: 0908 736 193.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu, taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk

Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 29633
cena: 67 000 EUR
Rozloha: 82 m2
izby: 4
kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: 1
Ďalšie funkcie
Balkón
Garáž
Pivnica
Plastové okná

Martina Šuchalová

Realitný maklér. konateľ

Kontaktujte ma

Zavolať 0908736193 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Martina Šuchalová