NOVINKA – Projekt šitý na mieru

od 170 000 do 210 000
Obľúbené

Popis

GEOREALITY s.r.o. v spolupráci so STAB-WOOD s.r.o. ponúkajú svojim klientom jedinečnú možnosť splniť si sen o novom bývaní. Spoločne sme pripravili ,,projekt šitý na mieru“, ktorý zahŕňa všetky potrebné kroky od prípravy projektu, financovanie, výstavbu až po kolaudáciu.
Projekt šitý na mieru je taký, ktorý je navrhnutý špeciálne pre konkrétny pozemok, lokalitu a očakávania klienta. Je to opak štandardných projektov, ktoré sú dostupné na trhu. Štandardné projekty môžu byť dobrou voľbou pre niektorých ľudí, ale môžu byť obmedzené v tom, čo ponúkajú. Projekt šitý na mieru vám môže poskytnúť väčšiu flexibilitu a prispôsobenie, aby ste mohli vytvoriť dom, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám a želaniam.
Ako ochutnávku sme vám pripravili ponuku domu na pozemok, ktorý má šírku 19 m. Domček je možné osadiť aj na užšom pozemku. Jedná sa o projekt, ktorý bol navrhnutý nami, nie je tuctový a je veľmi pekný. Presvedčte sa sami, priatelia!
Pozn. Kopírovanie alebo použitie projektu alebo fotodokumentácie bez súhlasu autora je porušením autorského práva. Porušenie autorského práva môže mať za následok súdne konanie a uloženie pokuty.

Obec:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 30745
Rozloha pozemku: 600 m2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Similar Listings

2
Predaj
Odporúčané

Projekt ,,šitý na mieru"

111 111 EUR
GEOREALITY s.r.o. v spolupráci so STAB-WOOD s.r.o. ponúkajú svojim klientom jedinečnú možn ...
GEOREALITY s.r.o. v spolupráci so STAB-WOOD s.r.o. ponúkajú svojim klientom jedinečnú možnosť splniť si sen o novom ...

Martina Šuchalová

Realitný maklér. konateľ

Kontaktujte ma

Zavolať 0908736193 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Martina Šuchalová