Rodinný dom Šarovce 240 m2 – výborná cena

49 000 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame na predaj využívané obchodné priestory v obci Šarovce v centre obce. Pozostáva z hlavnej budovy, dvoch miestností vhodné na obchodné priestory so samostatným vchodom, sklad 2x, sociálne miestnosti a veľkým priestorom na posedenie na krytej terase v lete. Predáva sa bez zariadenia. Budova s podlahovou plochou 240 m2 prešla rekonštrukciou, má nové stierky, podlahy, obecný vodovod, kúrenie na zemný plyn s gamatkami ale aj krbové kachle na pevné palivo a odpadové vody sú riešené žumpou. Prístup na 10 árový pozemok veľkou bránou aj s veľkým autom. Nehnuteľnosť je právne voľná. S menšou investíciou sa dom môže prerobiť na obytnú nehnuteľnosť. Kontakt Pastierovičová 0911915663.

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.
Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk

Obec:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 20719
cena: 49 000 EUR
Rozloha: 1 000 m2
Rozloha pozemku: 1 000 m2
kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Zmiešaná
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Komora
Parkovacie miesto
Plastové okná

Eva Pastierovičová

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0911 915 663 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy