Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Objekt pre podnikanie a bývanie v centre Levíc

Cena dohodouDohodou
pridať k obľúbeným
682

Popis

Ak by sa Vám páčilo bývať a podnikať na jednom mieste, máme pre Vás exkluzívnu ponuku, vo výbornej lokalite v centre Levíc!
Ponúkame na predaj dva samostatne stojace rodinné domy, kde bola vykonaná zmena užívania stavby na polyfunkčný objekt, sú preto obe vhodné na podnikanie, napr. ako ambulancia, služby, potraviny, kancelárie alebo iné. Záleží len na Vás, ktorý z domov sa rozhodnete využiť na podnikanie a ktorý z domov na bývanie.

Dom č.1:
Pozostáva zo štyroch obytných miestností (najväčšia 4,5 x 7,5 m), vstupnej chodby, kúpeľne s WC, technickej miestnosti (s ďalším WC+výleva), predsieňou pred vstupom do tech.miestnosti a kúpeľne (kde sa nachádza aj predpríprava na umiestnenie práčky), miestnosťou využiteľnou ako špajza. V zadnej časti domu sa nachádza letná kuchyňa (prešla rekonštrukciou-výmena elektr.vedenia, nová stierka, dlažba) + skladové priestory za letnou kuchyňou.
Vybavenie domu a ostatné špecifikácie:
Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou interiéru – plastové okná a dvere, kompletná výmena: elektrických rozvodov, kúrenia, odpadového vedenia, nové stierky, dlažba (vstupná chodba) a vysoko záťažové laminátové podlahy s hrúbkou 14 – 16 mm v obytných miestnostiach, izolované sadrokartónové stropy s bodovým osvetlením. V každej miestnosti (okrem najväčšej) je predpripravený prívod vody + odpad.
– v tech.miestnosti – nový kondenzačný kotol (servisovaný)
– v 3 zo 4 obytných miestností integrovaný reproduktorový bluetooth systém.
– v celom dome príprava na poplašné, plynové, požiarne zariadenie, pohybové senzory.
Exteriér domu:
Časť domu z vchodovej strany prešla kompletnou rekonštrukciou so zateplením, novou fasádou, vybudovaním terasovej časti pred domom.
+ nové odkvapy a revizovaný certifikovaný hromozvod, vonkajší rozvádzač na 380V, vonkajší prívod vody.

Dom č.2:
Pozostáva z troch obytných miestností (prvá o veľkosti: 4×4,20 m, druhá: 4×4,50 m, tretia: 3,5 x 3,20m), kuchyne s kuchynskou linkou a umývačkou riadu, vstupnej chodby, kúpeľne (sprchový kút) s WC, práčovne, špajze s výstupom na povalu, plus letnej kuchyne (možnosť rekonštrukcie na ďalšiu obytnú miestnosť, rozmery 4,20 x 3,5m, predpríprava na kúrenie).
Vybavenie domu a ostatné špecifikácie:
Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou interiéru – plastové okná a dvere, kompletná výmena: elektrických rozvodov, plynového kúrenia, odpadového vedenia, nové stierky, dlažba (vstupná chodba, kuchyňa), izolované sadrokartónové stropy s bodovým osvetlením. Pri rekonštrukcii ostali zachovalé pôvodné drevené podlahy v obytných miestnostiach, ktoré sú zbrúsené a na novo lakované. V celom dome bola vykonaná injektáž profesionálnou firmou.
– v tech.miestnosti – nový kondenzačný kotol (servisovaný)
– v celom dome aktívny bezpečnostný systém Jablotron (požiarny hlásič, únik plynu, pohybové senzory).
– v každej obytnej miestnosti predpripravený prívod vody s odpadom.
Exteriér domu:
– terasa-veranda – pôvodný stav
– nový certifikovaný hromozvod

Pozemok:
Celková výmera pozemku 1400 m2, pozemok je udržiavaný, nachádzajú sa tu staré a novo vysadené ovocné stromy. Pri každom dome sa nachádza na pozemku funkčná studňa. Na pozemku sa nachádza aj vybudované štrkové parkovisko.

Obe nehnuteľnosti prešli kompletnými rekonštrukciami interiérov, sú teda pripravené či už na bývanie alebo podnikanie bez ďalších investícií (do interiérov), výhodou je tiež, že sú už zašpecifikované zmenou užívania stavby na polyfunkčný objekt. Pokiaľ Vás ponuka zaujala, neváhajte si dohodnúť termín osobnej obhliadky. Informácie o cene v RK.

Pre viac info kontaktujte:
Mgr. Eva Baluchová 0915 915 158
baluchova@georealitylv.sk

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM! Ponúkame aj finančné poradenstvo, pri kúpe na hypotéku – zabezpečíme najrýchlejšie, profesionálne riešenie hypotekárneho úveru, ktorým môžete prefinancovať kúpu rodinného domu.

Obec:
Časť obce:
Okres:
PSČ: 93401
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 24266
Cena: dohodou
Rozloha pozemku: 1 400 m2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Alarm
Internet
Komora
Parkovacie miesto
Plastové okná

Podobné záznamy

10
Predaj

Predáme opravárenské priestory s rodinným do...

215 000 EUR
Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý je upravený na opravárenské priestory, nachádza sa tu aj predajňa, garáž, skl [Viac]
Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý je upravený na opravárenské priestory, nachádza sa tu aj predajňa, garáž, skl [Viac]
2Izby
1Spálne
1Kúpeľne
302 m2Rozloha
úplné informácie

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy