Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Sazdice

22 500 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v obci Sazdice. Jedná sa o murovaný rodinný dom, ktorý je postavený na pozemku 135m2 a ďalší pozemok, ktorý je súčasťou predaja je o rozlohe 63m2. V rodinnom dome so sedlovou strechou sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou.
Dom prešiel v interiéri čiastočnou rekonštrukciou – vymenené boli plávajúce podlahy, plastové okná, v kúpeľni nová vaňa, nové prívody vody. Kúrenie v dome je na pevné palivo – krbové kachle. Možnosť kúrenia elektrickými infražiaričmi.

V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č. 0908 736 193.
Cena zahŕňa kompletný servis od obhliadok, cez rezervačné zmluvy po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a sprostredkovanie financovania/hypotéky.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu, taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk

Obec:
Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 29890
cena: 22 500 EUR
Rozloha: 135 m2
izby: 3
spálne: 2
kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Plastové okná

Martina Šuchalová

Realitný maklér. konateľ

Kontaktujte ma

Zavolať 0908736193 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Martina Šuchalová