Predaj – 3 izbový byt, Dolný Pial

44 000 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o rozlohe 63 m2, v centre obce Dolný Pial. Nachádza sa na 2. poschodí dvojposchodového bytovému domu (okál).

Vo vchode, v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza sú iba dve bytové jednotky, čo zabezpečuje dostatok súkromia pre vlastníkov.
Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných izieb, kuchyne prepojenej s obývacou časťou, ktorá vznikla dispozičnou úpravou, resp. odstránením priečky, kúpeľne s WC s novou sanitou, kde však ešte prebieha rekonštrukcia (je potrebné dokončiť sadrokartón a v časti obklady).
Kúrenie je zabezpečené plynom, v byte sa nachádzajú gamatky a v pivnici je vlastná kotolňa s plynovým kotlom. Byt je svetlý, slnečný, prislúchajú k nemu aj dve murované pivnice. Vchod je čistý, urdžiavaný, parkovanie bezproblémové.
Bytový dom sa nachádza vo vynikajúcej, pokojnej lokalite, je obklopený zeleňou, s pešou dostupnosťou na zastávku autobusu s veľmi dobrými spojeniami.

Obec Dolný Pial disponuje výbornou občianskou vybavenosťou – škola, škôlka, obecný úrad, pošta, obchod, zdravotné stredisko. Je vzdialená do 20 km od okresného mesta Levice, rovnako do mesta Vráble, ktoré ponúka veľa pracovných príležitostí a od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Podhájska iba 13 km.

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.
Radi Vám profesionálne a bezplatne zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie.

Viac info na tel.č. 0905 839 811 Barbora Lecká, GEOREALITY s.r.o.

Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 29346
cena: 44 000 EUR
Rozloha: 63 m2
izby: 3
kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Drevo
Poschodie: 2
Ďalšie funkcie
Pivnica
Plastové okná

Barbora Lecká

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0905 839 811 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Barbora Lecká