Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Predaj 3-izbový rodinný dom Malé Kozmálovce

60 500 EUR
pridať k obľúbeným
563

Popis

Ak práve hľadáte 3-izbový rodinný dom vhodný na okamžité bývanie, prípadne víkendovú chalupu s menším pozemkom, kde Vás nečaká veľa práce a Vašou prioritou pri výbere, je tiché prostredie, máme pre Vás to pravé.

Tento vidiecky dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Pozostáva z troch obytných miestností, jednej kuchyne, chodby a kúpeľne s WC. Dom je nanovo vystierkovaný, vymaľovaný, na zemi sú vymené plávacie podlahy. Jeho úžitková plocha je 100 m2. Kúrenie v dome je aktuálne prostredníctvom plynových gamatiek, no zároveň je tu aj možnosť vykurovania krbom, ktorý jednak vyčarí atmosféru domova a zároveň nahrádza vykurovanie gamatkami. Dom je napojený na obecný vodovod, využívať však môžete aj studňu, ktorá sa nachádza hneď pri dome. Odpad je riešený žumpou. Strecha je pôvodná v dobrom stave.
Na pozemku nájdete aj voľne stojacu garáž s montážnou jamou a v zadnej časti pozemku sa nachádza dielňa, ktorú možno využiť napríklad ako dreváreň.
Keďže k domu prislúcha menší pozemok o rozmeroch 400 m2, budete na ňom hlavne relaxovať, či už v záhradnom altánku pri dome, alebo v prednej časti pri jazierku s rybičkami.

Obec Malé Kozmálovce ponúka tiché bývanie s dobrou dostupňosťou do mesta Levice cca 15 minút, a výbornou dostupnosťou dialnice R1 cca 10 minút. Či už hľadáte dom na trvalé bývanie, alebo na chalupu, určite si zamilujete prechádzky k rieke Hron vzdialenej cca 500 metrov, kde sa nachádza aj priehrada – tu si na svoje prídu hlavne rybári, ale aj kazdý kto miluje prírodu.

Ak tento dom vzbudil vo Vás zvedavosť, neváhajte a dohodnite si hneď osobnú obhliadku.
Kontaktovať ma môžte na tel.čísle 0915 915 158, prípadne mailom.
Dohoda je možná.

A+

A

B

C

D

E

F

G

H


Nemá energetický certifikát
Okres:
PSČ: 93521
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 21847
Cena: 60 500 EUR
Úžitková plocha: 100 m2
Izby: 3
Spálne: 2
Kúpeľne: 1
Energetická trieda: Nemá certifikát
Strešná krytina: škridla
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Drevené okná
Garáž
Pivnica

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy