Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Predaj chalupy v Leviciach

28 000 EUR
pridať k obľúbeným
533

Popis

Ponúkame na predaj murovanú chalupu v Leviciach, v časti pod Šiklóšom s elektrikou, bez vody. Chata je na cca 8 árovom pozemku. Chata je dvojpodlažná, v dolnej časti je miestnosť s barovým pultom, kuchynka, v hornej časti sú dve miestnosti s terasou. Je podpivničená. Z chalupy je krásny výhľad na široké okolie. V prípade vážneho záujmu dohoda na cene možná. Bližšie info na tel. čísle 0908 736 193.

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk

Okres:
PSČ: 934 01
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 18749
Cena: 28 000 EUR
Rozloha: 800 m2
Izby: 3
Druh konštrukcie: Tehla
Poschodie: 2
Balkón
Pivnica

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy