Predaj – pekný 1 izbový byt s balkónom pri Sanate

69 000 EUR
Obľúbené

Popis

IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj pekný, zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite, v blízkosti zdravotného strediska Sanat, na ul. Kyjevská.

Nachádza sa na 1. poschodí v zateplenom bytovom dome, prešiel rekonštrukciou v rámci ktorej boli menené okná za plastové, jadro je murované, stupačky boli menené, kúpeľňa disponuje murovaným sprchovým kútom a je obložená vkusným keramickým obkladom, rovnako ako WC, ktoré je samostatné.

Priestranná lodžia je zasklená plastovými oknami so žalúziami, čo je praktické z dôvodu zníženia tepelných strát a úspore na vykurovaní.
Na stenách sú stierky a podlahy sú laminátové. Pivničné priestory v bytovom dome sú v štádiu rekonštrukcie. Susedia sú slušní, parkovanie je dostupné v okolí bytového domu.

Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, v tesnej blízkosti zdravotného strediska, obchodov COOP, Billa, papierníctva, kvetinárstva a rôznych iných obchodíkov škôl, škôlky, zastávky MHD a dobrej pešej dostupnosti aj do centra mesta.

Radi Vám profesionálne a bezplatne zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie.

Viac info na tel. č. 0905 839 811, Barbora Lecká GEOREALITY s. r. o.

Obec:
Časť obce:
Okres:
PSČ: 93405
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 27556
cena: 69 000 EUR
Rozloha: 35 m2
izby: 1
kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Panel
Poschodie: 1
Ďalšie funkcie
Balkón
Internet
Logia
Plastové okná
Výťah
Zateplenie

Barbora Lecká

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0905 839 811 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Barbora Lecká