Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Predaj/ Prenájom – Luxusná bytová jednotka / byt s dielňou, Čajkov okr. Levice

Cena dohodou
pridať k obľúbeným
469

Popis

Ponúkame na predaj:

Luxusný, veľkometrážny, klimatizovaný byt o rozlohe 180 m2 so zariadením, nachádzajúci sa v obci Čajkov, vzdialenej od okresného mesta Levice iba 11 km. 

Disponuje veľkým, presvetleným a slnečným  priestorom. Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, krásnej, priestrannej kuchyne, ktorá tvorí stred celého bytu, má na mieru robenú rohovoú kuchynskú linkou so vstavanými spotrebičmi – umývačka riadu, elektrická vstavaná rúra, indukčná varná doska, odsávač pár, chladnička.

Ďalším veľkorysým priestorom je bytová časť s klimatizáciou, ktorá môže slúžiť aj ako samostatná bytová jednotka, ktorá pozostáva z priestrannej, zariadenej obývačky, využívanej ako luxusná kancelária s krbom, so samostatným WC – Geberit ( pre prípadných klientov), menším kuchynský kútikom s chladničkou,  zo spálne, veľkou kúpeľňou s toaletou, v ktorej sa nachádza hydromasážna vaňa a parný sprchový kút.

Súčasťou bytu je ďalšia priestranná izba, slúžiaca ako spoločenská alebo rokovacia miestnosť a tri menšie, zariadené, nepriechodné izby, vhodné aj ako ubytovacia príležitosť, čo by bolo výhodné v prípade využívania objektu na podnikateľské účely. Ďaľšia priestranná kúpeľňa s parným sprchovým kútom a toaletou sa nachádza vo vstupnej hale.

Celý objekt je klimatizovaný, monitorovaný kamerovým systémom, zateplený s plastovými oknami so žalúziami, na podlahách je všade keramická dlažba, v kúpeľniach je samozrejmosťou keramický obklad. Na stenách sú stierky a stropné svietidlá sú bodové. Neprehliadnuteľným prvkom sú v celom interiéri nádherné, mahagónové dvere so zárubňami.
Nehnuteľnosť je vykurovaná radiátormi – tepelným čerpadlom, teplú vodu zabezpečujú slnečné kolektory, studenú vodu centrálny rozvod vody s úpravovňou vody. O cirkuláciu vzduchu a vetranie vo všetkých izbách, sa postará rekuperačná jednotka, keďže sú v každej izbe rozvody vzduchu. Parkovanie je bezproblémové v okolí budovy.
Cena DOHODOU!

Ponúkame na prenájom:

Ďalšou alternatívou pre tých ktorí by chceli spojiť podnikanie s bývaním, prípadným ubytovaním, je k dispozícii uvedená celá bytová jednotka s veľkou, priestrannou dielňou o rozlohe 1400 m2. Výborne poslúži na podnikanie v rôznych oblastiach ako napr. logistika, autodielňa ( nachádza sa tam autozdvihák – 4t), rovnako poslúži aj na výrobné účely. Celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom. Veľkou výhodou pre podnikanie v tejto lokalite je priestranný, ľahko dostupný areál, bezproblémový vstup aj pre kamiónovú dopravu, krásne ničím nerušené, pokojné prostredie, blízkosť okresného mesta, ľahká dostupnosť diaľnice – 13 km, dostatok parkovacích miest. Ideálny priestor na podnikanie s bývaním/ ubytovaním, poloha na okraji obce, kde svojou podnikateľskou činnosťou nie sú rušení obyvatelia obce. Cena prenájmu za podnikateľský objekt – bytová jednotku spolu s dielňou: 3500,- eur/ mes.

Viac. informácii na tel. č. 0905 839 811. Barbora Lecká, GEOREALITY s. r. o.

PSČ: 93524
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 24189
Cena: dohodou
Úžitková plocha: 180 m2
Izby: 6
Kúpeľne: 2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Garáž
Internet
Klimatizácia
Parkovacie miesto
Plastové okná
Zariadenie
Zateplenie

Podobné záznamy

11
Predaj

Exkluzívne predávame priemyselný objekt Zink...

300 000 EUR
Exkluzívne predávame výrobný objekt Zinkovne v Boroch v okrese Levice. Prevádzkový areál Pridruženej výroby Bory sa [Viac]
Exkluzívne predávame výrobný objekt Zinkovne v Boroch v okrese Levice. Prevádzkový areál Pridruženej výroby Bory sa [Viac]

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy