Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Predaj Rodinného domu Podlužany – Znížená cena!

66 500 EUR
pridať k obľúbeným
926

Popis

Ak práve hľadáte dom s možnosťou okamžitého bývania, prípadne s potenciálom na prerábku podľa vlastných predstáv, s výbornou dostupnosťou do mesta Levice, máme pre Vás zaujímavý typ na dom vidieckeho typu vo vyhľadávanej obci Podlužany.
Pre tento dom je typická dlhá presklenná veranda, charakteristická pre chalupy a domy vo vidieckom štýle. Pokiaľ by ste sa rozhodli zanechať dom v tomto štýle, výhodou je výborný stav všetkých pôvodných drevených okien, pôvodných zárubní a dvier čo len podčiarkne pôvodnú charakteristiku domu.
Nakoľko sa však jedná o dom, ktorý disponuje 4 obytnými miestnosťami plus dvoma kuchyňami, čo v minulosti umožňovalo fungovanie dvoch samostatných domácností, je dispozične úplne variabilný, a pokiaľ je Vašou túžbou, mať moderne prepojený veľkorysý priestor kuchyne a obývacej miestnosti, ktoré budú srdcom Vášho nového domova, je tento dom priam ideálny, keďže toto dispozičné riešenie je možné zmeniť čiastočným otvorením jednej priečky. Úžitková plocha domu je 190 m2.
V dome sa nachádza jedna kúpeľňa, ktorá prešla rekonštrukciou pred ôsmimi rokmi, na chodbe sa taktiež nachádza samostatné WC a ďalšiu kúpelňu je možné v prípade potreby dobudovať. Pri jednej z kuchýň sa nachádza taktiež priestranná špajza, ďalšiu – komoru nájdete hneď za hlavnou časťou domu, nachádza sa tu taktiež garáž pre jedno auto, dreváreň a tiež hospodárske priestory pre zvieratá.
Kúrenie v dome bolo v minulosti riešené elektrickým akumulačným kúrením, plynová prípojka sa nachádza pred domom. Dom zatiaľ nie je napojený na kanalizáciu, v minulosti bola využívaná žumpa. Hneď pri dome sa nachádza aj jedna studňa, pivnica na uskladnenie zeleniny je v záhrade za domom.
Veľkosť pozemku je 1305 m2.
Tento dom určite odporúčam, keďže ide o zdravý a suchý dom, taktiež kvôli jeho skvelej polohe – dostupnopnosť do Levíc je cca 5 minút.
Priamo v obci sa nachádzajú potraviny, taktiež základná a materská škola.

Ak tento dom vzbudil vo Vás zvedavosť, neváhajte a dohodnite si hneď osobnú obhliadku.
Kontaktovať ma môžte na tel.čísle 0915 915 158, prípadne mailom.

A+

A

B

C

D

E

F

G

H


Nemá energetický certifikát
Okres:
PSČ: 93527
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 21840
Cena: 66 500 EUR
Úžitková plocha: 190 m2
Rozloha pozemku: 1 305 m2
Izby: 4
Kúpeľne: 1
Energetická trieda: Nemá certifikát
Rok výstavby: 1972
Strešná krytina: škridla
Druh konštrukcie: Tehla
Poschodie: Not Available
Drevené okná
Garáž
Komora
Pivnica
Zariadenie

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy