Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Predaj – Rodinný dom + samostatná bytová jednotka na pozemku, Hronské Kosihy

95 000 EUR
pridať k obľúbeným
1154

Popis

GEOREALITY s. r. o. ponúka na predaj rodinný dom v obci Hronské Kosihy, vzdialenej od Levíc iba 7 km. Na pozemku sa nachádza zrekonštruovaná, samostatná bytová jednotka ktorá disponuje priestrannou miestnosťou s kuchynskou linkou, sociálnym zariadením ( sprcha, WC) a pekným, zastrešeným altánkom.

Rodinný dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 1771 m2, zastavaná plocha je 240 m2. Predná a zadná časť domu je zrekonštruovaná, stredná časť domu je v pôvodnom stave. Kúrenie je zabezpečené pevným palivom, je možnosť kúriť aj elektrinou. Zadná časť pozemku je vhodná na výstavbu ďaľšieho rodinného domu. Celý pozemok je slnečný, široký a rovinatý.

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.
Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie.

Bližšie informácie na tel č.  0905 839 811 Barbora Lecká

Okres:
PSČ: 93527
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 20837
Cena: 95 000 EUR
Rozloha: 240 m2
Rozloha pozemku: 1 771 m2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy