Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Predaj stavebného pozemku 5000m2

59 500 EUR
pridať k obľúbeným
457

Popis

Príležitosť pre investorov – predaj stavebného pozemku v centre obce Pohronský Ruskov. Pozemok má veľkosť 5000m2, šírka pozemku je 50m, dĺžka pozemku 100m, je teda dostatočne veľký a vhodný aj na výstavbu bytového domu, prípadne radovej zástavby, prístupovú cestu možné riešiť priamo cez pozemok. Na pozemku sú všetky inžinierske siete, v obci je kanalizácia, väčšie potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň.
V obci Hronovce vzdialenej 4 km práve prebieha výstavba Detenčného ústavu, spustenie plánované na január 2021, ústav bude mať kapacitu 75 pacientov a vytvorených bude 183 pracovných príležitostí.
Pozemok je bez ťarchy, vlastnícky podiel 1/1. Dohoda možná.

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.
Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk
Mgr. Eva Baluchová 0915 915 158

Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 21250
Cena: 59 500 EUR
Rozloha pozemku: 5 000 m2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy