Predaj – veľký, slnečný pozemok s menším RD, Bátovce

Obľúbené

Popis

Ponúkame na predaj krásny, široký stavebný pozemok s menším rodinným domom, priamo na námestí v obci Bátovce – meste kráľovien.
Pozemok je o rozlohe 1393 m2, široký 18m, je rovinatý a slnečný, s možnosťou výstavby rodinného domu. Nachádza sa v chránenej pamiatkovej oblasti.
Jeho súčasťou je stavba menšieho rodinného domu s klimatizáciou, ktorého predná časť prešla kompletnou rekonštrukciou. Dispozične pozostáva z dvoch miestností.  Z jednej miestnosti, momentálne využívanej na podnikanie, a z priestrannej kuchyne s modernou kuchynskou linkou a sporákom, kúpeľňou so sprchovým kútom, obloženou keramickým obkladom  a samostatného WC. Na podlahách je vkusná keramická dlažba, v predsieňovej časti, plávajúca podlaha. Na stenách sú stierky, znížené stropy, plastové okná, vykurovanie je pieckou na tuhé palivo, s možnosťou pripojenia plynu, keďže v priestoroch sú pripravené, nainštalované radiátory. V zadnej časti domu sa nachádza krásna, historická klenbová pivnica. Nehnuteľnosť je pripojená na všetky inžinierske siete, obecná voda, kanalizácia, elektrina a plyn v dobrej dostupnosti.
Obec Bátovce disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou ( škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, obchod Jednota, večierka, pizzeria, lekáreň, divadlo atď.). Pýchou obce sa stal aj veľmi obľúbený, jedinečný Gazdovský trh s regionálnymi výrobkami.
Neďaleko sa nachádza priehrada Lipovina, turistický náučný chodník, vodný mlyn Bohunice, možnosť hubárčenia a ďalšie iné možnosti .
Kúpa možná iba v hotovosti! Cena dohodou!
Viac informácií  na tel. č. 0905 839 811 Barbora Lecká.

Obec:
Okres:
PSČ: 93503
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 24548
Rozloha pozemku: 1 393 m2
izby: 2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Klimatizácia
Parkovacie miesto
Pivnica
Plastové okná
Zateplenie

Barbora Lecká

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0905 839 811 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Barbora Lecká