Predaj viničného domčeka

18 000 EUR
Obľúbené

Popis

Exkluzívne ponúkame na predaj viničný domček na pozemku o rozlohe cca 5 árov vo viničnej oblasti v obci Mýtne Ludany. Pozemok je rovinatý, susedia naokolo sú milí. V domčeku sa nachádzajú dve miestnosti. V jednej z nich sa nachádza kuchynská linka, sprcha a toaleta. Je tu je zavedená voda aj elektrika. Je postavený zo zmiešaného materiálu.
Nehnuteľnosť si vyžaduje opravu a údržbu nakoľko majiteľka žije v zahraničí a nemôže sa o nehnuteľnosť pravidelne starať.
Cesta do viničnej oblasti je asfaltová, ku domčeku je cca 80 m spevnená prejazdná cesta. V tejto lokalite sa vo viacerých viničných domoch trvalo býva nakoľko sú tam potrebné IS.
Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať, dohodneme si obhliadku na ktorej vám nehnuteľnosť rada ukážem. Prevedieme Vás celým priebehom obchodu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk
Maklér: Martina Šuchalová, mail: suchalova@georealitylv.sk, tel. 0908 736 193

Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 30917
cena: 18 000 EUR
Rozloha pozemku: 500 m2
izby: 2
Druh konštrukcie: Zmiešaná
Poschodie: 1

Martina Šuchalová

Realitný maklér. konateľ

Kontaktujte ma

Zavolať 0908736193 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Martina Šuchalová