Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

REZERVOVANÉ! Predaj – viničný domček s krásnym pozemkom, Podlužany

65 000 EUR
pridať k obľúbeným
363

Popis

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný, murovaný viničný domček s dvomi pivnicami v k. ú. obce Podlužany.
Nachádza sa na slnečnom, mierne svahovitom pozemku s krásnym výhľadom na okolie, o rozlohe 2524 m2, o šírke 25m a dĺžke 100m. Vedie k nemu asfaltová prístupová cesta. Veľkorysá šírka pozemku o rozlohe 25m, ponúka možnosť vybudovania si vlastných parkovacích miest priamo z prístupovej cesty.

Domček dispozične pozostáva z presklenej vstupnej verandy, dvoch rovnako veľkých, zrkadlovo umiestnených, vzájomne nepriechodných izieb so samostatným vchodom. Každá z týchto izieb disponuje ďaľšou miestnosťou so vstupom do pivnice. Jedna z týchto dvoch pivníc je vybavená moderným, nerezovým zariadením na spracovanie hrozna.

V domčeku je zavedená elektrina, v jeho blízkosti je možnosť pripojenia sa na obecnú vodu ako aj možnosť navŕtania vlastnej studne. Kúrenie zabezpečuje piecka na pevné palivo, ktorá slúži aj na varenie a elektrické radiátory.

Na udržiavanom pozemku s rôznymi možnostami využitia (záhrada, možnosť parkovania, výstavba altánku, oddychovej zóny a iné) sú okrem ovocných stromkov vysadené aj tri odrody viniča – Rízling vlašský, Pesecká leánka a Dornfelder. Táto výsadba bola zrealizovaná pred štyrmi rokmi, čo znamená že najlepšie roky úrody práve začínajú.

Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je v príjemnom prostredí, ideálnom na relax a aktívny oddych, s výborným prístupom k pozemku, na tesnej hranici s intravilánom obce. Obec je vzdialená od okresného mesta Levice iba 3 km a disponuje dobrou občianskou vybavenosťou. Treba vidieť – rozhodne odporúčam!

Radi Vám profesionálne a bezplatne zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie.

Viac info na tel. č. 0905 839 811, Barbora Lecká GEOREALITY s. r. o.

A+

A

B

C

D

E

F

G

H


Nemá energetický certifikát
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 26730
Cena: 65 000 EUR
Rozloha pozemku: 2 524 m2
Izby: 4
Energetická trieda: Nemá certifikát
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy