Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Prenájom nadštandartnej priemyslenej haly Levice

Cena dohodou
pridať k obľúbeným
341

Popis

Ponúkame do prenájmu areál, ktorý Vám splní očakávania, aby ste mohli rozvíjať naplno svoj podnikateľský zámer, skolaudovaný v roku 2013, energeticky úsporný priestor s úžitkovou plochou 4320m2, ktorý je vhodný aj pre náročných klientov. Centrum svojim moderným vzhľadom a vybavenosťou poskytuje zázemie pre podnikateľské aktivity na reprezentáciu spoločností.
Logisticko – priemyselné centrum sa nachádza priamo v Leviciach tzv. Hnedom priemyselnom parku, v tesnej blízkosti železničnej stanice. Poloha haly dáva možnosť využitia nielen cestnej, ale aj železničnej dopravy.

Celý objekt je klimatizovaný, vykurovaný, napojený na kamerový systém, wifi, optika a vonkajšie vstupné priestory sú zabezpečené. Elektrická prípojka 1660kw v prípade potreby je možnosť zvýšiť kapacitu. K dispozícii sú na základe dohody jašterky a zakladače. V priestoroch sa nachádza 8 x plne automatizovaných nakladacích rámp s hydraulickým mostíkom, dopravná obsluha. Priestory sa dajú aj rozdeliť. Tento nádherný priestor v prípade rozdelenia medzi 2 – 3 firmy, môže spĺňať plnohodnotné požiadavky pre podnikateľov a ich zamestnancov.

Priestory sú vhodné na dlhodobé skladovanie, sezónne skladovanie, ako distribučné centrum, na výrobu, eCommerece (je nakupovanie a predávanie výrobkov alebo služieb cez elektronické systémy) a konsolidačné centrum,
Skladovanie tovaru podľa povahy a charakteru: voľne naložený, paletizovaný, manipulačných jednotkách a podľa individuálnych požiadaviek.

Vybavenosť a predpríprava priestorov:
Centrum svojou vybavenosťou a technológiami umožňuje svojim klientom nielen komfortné využívane priestorov, ale aj optimalizáciu nákladov. Jedným z cieľov pri príprave a výstavbe centra bolo minimalizovanie prevádzkových nákladov haly. Centrum disponuje viacerými prvkami, ktoré zvyšujú štandard, bez zbytočných výdavkov klientov.

◾️ Prevetrávacia – rekuperačná jednotka administratívnych priestorov
◾️ nezávislé zónové vykurovanie haly
◾️ odsávače nečistôt a prachu
◾️ strešné svetlíky s vetraním
◾️ optické sieťové rozvody
◾️ WMS systém na riadenie skladu
◾️ 3 fázové elektrické rozvody po celej hale
◾️ automatické hydraulické nakladacie mostíky
◾️ nájazdová rampa
◾️ manipulačná technika

Skladovo-výrobné a manipulačné plochy – 3600m2, administratívne a sociálne zázemie – 720m2.
Parametre: vnútorná výška 9m, zaťaženie podlahy 5t/m2, počet parkovacích miest je 70.
Ďalšie priestory: Kancelárske priestory – 216m2, školiaca miestnosť – 82m2,reprezentačná miestnosť – 23m2, samostatné šatne a sociálne vybavenie – kuchynka.
Predpríprava:
◾️inštalácia chladiarenských zariadení 216m2, s výškou 9m
◾️skladovanie potravín,
◾️skladovanie farmaceutík,
◾️napojenie na hlavnú tepnu optického internetu,
◾️umývací box,
◾️kantína na výdaj stravy.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk

Obec:
Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 24116
Cena: dohodou
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy