Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Rodinný dom v Hronských Kosihách

93 000 EUR
pridať k obľúbeným
448

Popis

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom V Hronských Kosihách. Dom pozostáva z 5 izieb. Z toho sa 4 izby nachádzajú na poschodí. Na poschodí sa nachádza kuchyňa, obývacia miestnosť, samostatné WC, kúpeľňa a terasa.
Na prízemí domu sa z prednej časti nachádza miestnosť s krbom, ktorá by mohla byť používaná ako letná kuchynka. Ďalej sa na prízemí nachádza priestranná vykurovaná garáž s dielňou, samostatná práčovňa, kotolňa a väčšia špajza. Dom je v pôvodnom stave. Sú vymenené plastové okná. Predná a bočné strany domu sú zateplené.
Za domom sa nachádza veľká hospodárska budova s prístreškom. Na pozemku sa nachádza samostatná pivnica, ktorá pozostáva z 2 miestností. Vzadu na pozemku sa nachádza prístrešok na uskladnenie dreva a skleník.
Pred domom sa nachádza veľký ovocný sad ovocných stromov.
Dom je napojený na všetky IS, obecná voda, plyn, elektrina, kanalizácia a má vlastnú studňu na polievanie.
Kúrenie ústredné, plynový kotol a radiátory ako náhrada je k dispozícii aj kotol na pevné palivo.
Strecha je opravená, kedže v minulosti zatekalo.
Dom je možné zakúpiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým vám radi bezplatne pomôžeme a poradíme. Bližšie info na tel.č. 0915 716 950.

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk

Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 20365
Cena: 93 000 EUR
Rozloha: 200 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Rozloha pozemku: 2 738 m2
Izby: 5
Kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Kváder
Poschodie: Not Available
Garáž
Komora
Pivnica
Plastové okná
Terasa
Zariadenie

Podobné záznamy

Predaj

RD Hronské Kosihy – Zrekonštruovaný

73 000 EUR
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Hronské Kosihy pri Leviciach. Rozloha do [Viac]
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Hronské Kosihy pri Leviciach. Rozloha do [Viac]
2Izby
1Kúpeľne
110 m2Rozloha
úplné informácie

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy