RD Mýtne Ludany – Rezervovaný !

130 000 EUR
Obľúbené

Popis

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom na pozemku o rozlohe 750m2 v obci Mýtne Ludany vzdialenej od okresného mesta Levice cca 5 km. Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, nevyžaduje si žiadnu investíciu. Strecha bola menená v roku 2015, vymenený je komplet celý krov, nový veniec a škridla je pálená zn. Mediteran, odtieň višňová červená. Dom je odizolovaný, zateplený 10 cm polystyrénom, omietka je silikónová škrabaná, okná na dome aj dvere sú plastové.
V dome je nová elektrika aj s revíznou správou, nová plynová prípojka s revíznou správou, komín je taktiež nový a je naň vyhotovená revízna správa. Kúrenie v dome je ústredné – radiátory, kotol je na pevné palivo v technickej miestnosti (v kotolni) za domom. Kotol je možné vymeniť aj za plynový, rozvody sú tak pripravené.
V kuchyni je plynový sporák s elektrickou rúrou, v celom dome sú nové stierky, na podlahách je plávajúca podlaha, v kúpeľni a WC je keramická dlažba. Pozemok je nádherne upravený, krásny široký, slnečný. Na dvore je zámková dlažba, trávnik a časť pozemku je využívaný na záhradku. Pri dome je 8 m3 žumpa, voda v dome je obecná aj vlastná studňa. Na dvore sa nachádza záhradný domček na náradie a na drevo.
Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať, dohodneme si obhliadku na ktorej vám nehnuteľnosť rada ukážem. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk
Maklér: Martina Šuchalová, mail: suchalova@georealitylv.sk, tel. 0908 736 193

Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 30856
cena: 130 000 EUR
Rozloha: 125 m2
Rozloha pozemku: 750 m2
izby: 3
spálne: 1
kúpeľne: 1
Rok výstavby: 1970
Dostupné od: 2024-01-13
Strešná krytina: Mediteran
Druh konštrukcie: Zmiešaná
Poschodie: 1
Ďalšie funkcie
Internet
Parkovacie miesto
Plastové okná
Zateplenie

Martina Šuchalová

Realitný maklér. konateľ

Kontaktujte ma

Zavolať 0908736193 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Martina Šuchalová