Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

RD 3 izbový v Novej Dedine

52 000 EUR
pridať k obľúbeným
99

Popis

Ponúkam na predaj 3 izbový dom v obci Nová Dedina na 6 árovom pozemku. Dom je postavený z materiálu pálená tehla a kváder, pozemok čistý, kosený, oplotený v zástavbe rodinných domov. Pozostáva z vstupnej chodby, kuchyne, špajzy,kúpelne a troch izieb. Podlahy, okná, rozvody vody, elektriny a plynu – pôvodné. Na pozemku je aj menšia miestnosť – sklad. Dom je právne voľný a nemá ťarchu. Kúpa aj na hypotekárny úver. Naše ceny sú konečné a schválené majiteľom. Pri kúpe hypotekárnym úverom poskytujeme aj fin. poradenstvo. Naša spoločnosť poskytuje kompletné právne služby pre kupujúceho .V prípade záujmu kontakt Pastierovičová 0911915663.
Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk

Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 20629
Cena: 52 000 EUR
Rozloha: 600 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Rozloha pozemku: 600 m2
Izby: 3
Kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Tehla
Poschodie: Not Available

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy