Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

CENA NA VYŽIADANIE V RK! Rodinný dom/ chalupa – Bátovce

cena v RKCena dohodou
pridať k obľúbeným
220

Popis

GEOREALITY s .r. o. ponúka na predaj pekný rodinný dom v malebnej obci Bátovce, nachádzajúcej sa na úpätí Štiavnických vrchov v okr. Levice. Rodinný dom stojí na pozemku o rozlohe 641 m2 v pamiatkovej zóne obce.

Pozostáva z kuchyne, dvoch priestranných, presvetlených izieb s vysokými stropmi, veľkej kúpeľne a samostatného WC. V domčeku bola rekonštruovaná – menená elektrina a menené drevené podlahy v izbách. Všetko ostatné je v pôvodnom, veľmi dobre a starostlivo udržiavanom stave. Okná sú pôvodné, drevené a zachovalé rovnako ako aj drevené interiérové dvere s pôvodnými masívnymi drevenými zárubňami.

Samostatným vchodom prejdeme do dlhšej, užšej miestnosti slúžiacej ako špajza, pod ktorou sa nachádza krásna klenbová pivnica. Súčasťou domu sú ďalšie dve miestnosti s oknom a vchodom od dvora. Jedna slúžila v minulosti ako letná kuchynka a druhá sa dá využívať napríklad ako komora, sklad. Podlaha v týchto dvoch miestnostiach je betónová a stropy tvoria drevené, zachovalé trámy. V zadnej časti domu je veľkorysá dvojgaráž.

Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, ako obecná voda, elektrina, plyn a odpad je vedený do kanalizácie, ktorou disponuje celá obec. Kúrenie je plynové – liatinové radiátory alebo na tuhé palivo – piecka. Strecha je pokrytá škridlou, nezateká, krov je zdravý, veniec betónový a nová eletrina je vytiahnutá do krovu pre jeho prípadné zobytnenie.
Na pozemku sa nachádza aj studňa a na konci pozemku je stodola/pajta.
Domček je čistý, vyprázdnený, pripravený do užívania novému majiteľovi. Rozhodne odporúčam!
Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou ( škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, obchody napr. Coop, rozličný tovar, stavebníctvo, kvetinárstvo, pizzeria, kaderníctvo, lekáreň, divadlo). Pýchou obce sa stal aj veľmi obľúbený, jedinečný Gazdovský trh s regionálnymi výrobkmi.
Neďaleko sa nachádza priehrada Lipovina, vodný mlyn Bohunice, možnosť turistiky, hubárčenia a iné.

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie.

Informácia o cene ako aj ďalšie informácie na vyžiadanie na tel.č. 0905 839 811, Barbora Lecká.

Obec:
Okres:
PSČ: 93503
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 22788
Cena: dohodou
Rozloha pozemku: 641 m2
Izby: 2
Kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Zmiešaná
Poschodie: Not Available
Garáž
Pivnica

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy