Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Rodinný dom/ chalupa – Bátovce

29 990 EUR
pridať k obľúbeným
596

Popis

GEOREALITY s.r.o. ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v malebnej obci Bátovce, nachádzajúcej sa na úpätí Štiavnických vrchov v okrese Levice.

Domček stojí na krásnom pozemku o rozlohe 816 m2 vo výbornej lokalite obce Bátovce. Pozostáva z dvoch priestranných samostatných izieb, kuchyne, veľkej kúpelne, samostatného WC a vchod do domu tvorí pekný, presklenný, uzatvorený gánok. Podlahy a stropy v izbách sú drevené a zachovalé. Podlaha v kuchyni je vybetónovaná, pokrytá gumolitom. Steny domu sú na niektorých miestach mierne vlhké kde sa tvoria aj praskliny. Bol postavený zo zmiešaného materiálu. Domček si vyžaduje rekonštrukciu, ktorou majiteľ získa krásnu nehnuteľnosť ako na trvalé tak aj na rekreačné bývanie.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektrina, voda je obecná, kúrenie plynové – gamatky, odpad je zvedený do kanalizácie ktorou disponuje celá obec. Na pozemku sa nachádza letná kuchynka ktorá je podpivničná krásnou klenbovou pivnicou. Súčasťou domu sú aj priestory využiteľné ako dielňa, sklad ktoré si tiež vyžadujú rekonštrukciu.

K domčeku sa predáva aj jedna vinica nad priehradou Lipovina o rozlohe 10 árov a druhá o rozlohe 5 árov. Samozrejme je možnosť aj samostatného odkúpenia ako domu tak aj viníc. Pri kúpe všetkého spolu je zvýhodnená cena 29 990,- EUR.

Obec Bátovce disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou ( škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, obchod Jednota, večierka, pizzeria, kaderníctvo, lekáreň, divadlo atď.). Pýchou obce sa stal aj veľmi obľúbený, jedinečný Gazdovský trh s regionálnymi výrobkmi.
Neďaleko sa nachádza priehrada Lipovina, turistický náučný chodník, vodný mlyn Bohunice, možnosť hubárčenia a ďaľšie iné možnosti .

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Obec Starý Tekov je vzdialená iba 9 km od mesta Levice a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Bližšie informácie na tel č. 0905 839 811 Barbora Lecká.

Obec:
Okres:
PSČ: 935 03
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 20592
Cena: 29 990 EUR
Rozloha pozemku: 816 m2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy