Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Rodinný dom – chalupa Vinica

30 000 EUR
pridať k obľúbeným
263

Popis

Len u nás nájdete v ponuke 2-izbový rodinný dom, nachádzajúci sa v malebnej obci Vinica. Dom prešiel v r.2013 rekonštrukciou vonkajšej časti – nová škridlová strecha, vonkajšie omietky. Interiér domu je v pôvodnom, no veľmi zachovalom stave bez vážnejších poškodení, pôvodné zachovalé drevené podlahy, jedna miestnosť pôvodné drevené stropy. Interiér pozostáva z troch miestností – možnosť dobudovania kúpeľne v dome (aktuálne len suché WC). Kúrenie bolo zabezpečené formou kachieľ. Celková výmera pozemku 900 m2. Zastavaná plocha 83 m2. Bonusom je ďalšia nehnuteľnosť na pozemku – chalupa o rozlohe 50 m2, ktorá je v pôvodnom stave, využiteľná napríklad ako hospodárske a skladovacie priestory, prípadne tiež vhodná na rekonštrukciu. Nehnuteľnosť odporúčam hlavne ako rekreačnú nehnuteľnosť, s využitím ako chalupa, víkendový dom.
Obec Vinica disponuje širokou obč.vybavenosťou, základná a materská škola, zdravotné stredisko, lekáreň, benzínová pumpa a viacero maloobchodných prevádzok.
Pre viac info kontaktujte:
Mgr. Eva Baluchová 0915 915 158
baluchova@georealitylv.sk

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM! Ponúkame aj finančné poradenstvo, pri kúpe na hypotéku – zabezpečíme najrýchlejšie, profesionálne riešenie hypotekárneho úveru, ktorým môžete prefinancovať kúpu rodinného domu.

Obec:
PSČ: 99128
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 23918
Cena: 30 000 EUR
Rozloha pozemku: 900 m2
Izby: 2
Spálne: 1
Strešná krytina: škridla
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy