Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Rodinný dom – Kozárovce

30 000 EUR
pridať k obľúbeným
90

Popis

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v peknej, pokojnej ulici v obci Kozárovce. Zastavaná plocha je 112m2 a rozloha pozemku je 600m2.

Rodinný dom pozostáva z troch bytových jednotiek, a to:
– prednú, prvú časť domu o rozlohe 53 m2 tvoria tri miestnosti, dve väčšie nepriechodné, jedna menšia pri vstupe a WC so sprchou. Do podkrovia, ktoré je možné si zobytniť, vedie schodisko,
– zadnú, druhú časť domu tvorí chodba, veľká izba, komora a dielňa, spolu o rozlohe 33 m2.
Tretia časť rodinného domu je samostatne stojaca letná kuchynka, ktorá disponuje vstupnou chodbou, kúpeľnou, WC a kuchyňou o rozlohe 26 m2. Celá letná kuchynka je podpivničená. Strednú časť domu obýva iný vlastník s ktorým je aj pozemok v spoločnom vlastníctve v pomere 1/2.

V dome sú všetky inžinierske siete, ako obecná vody, elektrina, plyn – gamatky, odpad je riešený žumpou ( v blízkej budúcnosti sa plánuje výstavba kanalizácie). Strecha je škridlová, krov je zdravý. Na pozemku je vlastná studňa.
Obec Kozárovce leží v krásnej prírode na pravom brehu rieky Hron, v tesnej blízkosti Slovenskej brány. Od okresného mesta je vzdialená 14 km, výborné diaľničné spojenie Kozárovce – Hronský Beňadik je vzdialené iba 5 km. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, škola, škôlka, obchody a dobrým autobusovým aj vlakovým spojením.

Nehnuteľnosť je možné kúpiť iba v HOTOVOSTI!

Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Viac info na tel.č. 0905 839 811, Barbora Lecká, GEOREALITY s. r. o.

Okres:
PSČ: 93522
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 24083
Cena: 30 000 EUR
Úžitková plocha: 112 m2
Druh konštrukcie: Tehla
Poschodie: Not Available

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy