Rodinný dom na predaj v obci Žemberovce s 9a pozemkom

90 000 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame na predaj rodinný dom typu ,,L“ na cca 9a pozemku v obci Žemberovce. Dom je postavený zo zmiešaného materiálu, predná časť domu je z kameňa a zadná časť domu je z tehly. Strecha na dome je sedlová, krytina je pálená škridla. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, 3 priestranných obytných miestností, kuchyne, kúpeľne s WC a veľkej komory, z ktorej je výstup na povalu.

V zadnej časti domu v prístavbe sa nachádzajú skladové priestory a hospodárske miestnosti, celá táto časť prístavby sa dá prepojiť s domom a zobytniť. Podlahy v izbách je drevená palubovka. V kuchyni, chodbe a v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Na drevených dvojitých oknách sú zachované pôvodné drevené špalety, ktoré sú ošetrené a veľmi udržiavané. Stierky v dome sú pôvodné vápenno-cementové omietky.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, momentálne je napojený na žumpu, no v obci Žemberovce prebieha výstavba obecnej kanalizácie. Voda obecná a na pozemku sa nachádza aj studňa. Kúrenie v dome je plynové – gamatky v kombinácii s kúrením na pevné palivo krb/kachle, nakoľko je v strede domu situovaný veľký komín, do ktorého sa dá napojiť z 3 miestností.

Pozemok je pekný rovinatý široký, záhrada sa nachádza vedľa domu zvlášť na ohradenej parcele.
V obci Žemberovce je kompletná občianska vybavenosť, potraviny, lekár, škola, škôlka, pošta, kvetinárstvo, kaderníctvo, výborná zmrzlina, penzión.
V prípade vážneho a seriózneho záujmu dohoda na cene možná.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: 0908 736 193

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk

Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 28539
cena: 90 000 EUR
Rozloha: 100 m2
Rozloha pozemku: 900 m2
izby: 3
kúpeľne: 1
Strešná krytina: pálená škridla
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Drevené okná
Komora

Martina Šuchalová

Realitný maklér. konateľ

Kontaktujte ma

Zavolať 0908736193 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Martina Šuchalová