Rodinný dom Šarovce

51 900 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Šarovce vzdialenej od Levíc cca 17 km. Dom je dvojpodlažný, v tichej uličke mimo hlavnej cesty. Na prvom podlaží sa nachádza krásna vstupná hala, kuchyňa, kúpeľňa a jedna veľká priestranná izba. Na druhom podlaží sa nachádzajú dve obytné miestnosti, kúpeľňa a veľký terasový balkón. Kúrenie v dome je ústredné, radiátory, voda obecná. Na dome sú plastové okná aj vstupné dvere. Dom je v pôvodnom udržiavanom stave. Je vhodný na bývanie, tiež sa dá veľmi pekne zrekonštruovať nakoľko má dobrý potenciál. K domu je pristavená technická miestnosť a za ňou je krásna priestranná miestnosť ktorá slúžila ako letná kuchyňa. Na pozemku stojí drevená stavba vhodná na odkladanie náradia a iné. Pozemok je rovinatý, slnečný rozlohe cca 15 árov. Susedia sú veľmi dobrí, okolie je príjemné a tiché.
Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj formou hypotéky, ktorú Vám rada a bezplatne sprostredkujem v rámci našich služieb. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti financií a viem, že túto službu veľmi ocenilo už veľa mojich spokojných klientov.
Prevediem Vás celým priebehom obchodu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti.
Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať, dohodneme si obhliadku na ktorej vám nehnuteľnosť rada ukážem. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na IG georealitylv, na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk
Maklér: Martina Šuchalová, konateľka RK, mail: suchalova@georealitylv.sk, tel. 0908 736 193

Obec:
Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 31577
cena: 51 900 EUR
Rozloha: 150 m2
Rozloha pozemku: 1 500 m2
izby: 3
spálne: 1
kúpeľne: 2
Dostupné od: 2024-02-22
Druh konštrukcie: Kváder
Poschodie: 2
Ďalšie funkcie
Komora
Logia
Parkovacie miesto
Pivnica
Plastové okná

Martina Šuchalová

Realitný maklér. konateľ

Kontaktujte ma

Zavolať 0908736193 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Martina Šuchalová