Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Rodinný dom v Beši – Rezervovaný

32 000 EUR
pridať k obľúbeným
571

Popis

Ponúkame na predaj dom v obci Beša v pôvodnom stave, sedlová strecha ,oplotený veľký pozemok – 35 árov, materiál stavby – zmiešaný. Pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne a špajze. V dome je kúrenie na zemný plyn, elektrina aj 3. fáza, teplá voda el. bojler, odpad riešený trativodom a stará pivnica. Podlahy pôvodné palubovka a betón poter, steny omietky, okná pôvodné, dom je okamžite voľný.
Kúpa aj hypotékou. Kontakt Pastierovičová 0911915663.
Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.
Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk

A+

A

B

C

D

E

F

G

H


Nemá energetický certifikát
Obec:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 20683
Cena: 32 000 EUR
Úžitková plocha: 100 m2
Rozloha pozemku: 3 500 m2
Izby: 3
Kúpeľne: 1
Energetická trieda: Nemá certifikát
Druh konštrukcie: Zmiešaná
Poschodie: Not Available

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy