Rodinný dom v Žemberovciach – prebieha rekonštrukcia

106 000 EUR
Obľúbené

Popis

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý momentálne prebieha úplnou kompletnou rekonštrukciou. Rodinný dom postavený z tehly sa nachádza na pozemku o rozlohe 790m2 v obci Žemberovce. Pozostáva zo vstupnej chodby, 4 samostatných nepriechodných miestností, veľkej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, samostatnej jedálne, toalety, kúpeľne, veľkej práčovne a vstup do pivnice. Dom je z polovice podpivničený, nachádzajú sa tu 4 väčšie miestnosti a jedna menšia.

V celom dome je natiahnutá nová elektrika, voda je natiahnutá z polovice, je nutnosť ju dokončiť. Izby sú vystierkované, v celom dome sú vymenené nové plastové okná, treba dokončiť podlahy a osadiť interiérové dvere. Potrebné je vymeniť vchodové dvere. V jedálni, obývacej miestnosti a kuchyni treba dorovnať na podlahe betón. Materiál je pripravený a je zahrnutý v cene.

V dome je zavedený internet, plynová prípojka je pred domom. Kúrenie je potrebné doriešiť, či už plynové alebo elektrické záleží od nového vlastníka.
Dom je napojený na obecnú vodu, pri dome je aj vlastná studňa a žumpa. V dome sa nachádza aj garáž, ktorá môže slúžiť ako dielňa alebo náraďovňa.
Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej bočnej slepej uličke na veľmi pokojnom a kľudnom mieste. Obec Žemberovce má kompletnú občiansku vybavenosť, dobré autobusové spojenie, obchody, školy, škôlky, pošta, lekáreň, lekár zubár, dvoje potraviny, kaviareň.

Cena zahŕňa kompletný servis od obhliadok, cez rezervačné zmluvy po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a sprostredkovanie financovania/hypotéky.
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: 0908 736 193

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu, taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk

Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 29117
cena: 106 000 EUR
Rozloha: 790 m2
Rozloha pozemku: 790 m2
izby: 5
spálne: 4
kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Plastové okná

Martina Šuchalová

Realitný maklér. konateľ

Kontaktujte ma

Zavolať 0908736193 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Martina Šuchalová