Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Rodinný dom – vila, Uhliská

Cena dohodou
pridať k obľúbeným
384

Popis

Ponúkame na predaj rodinný dom – vilu v obci Uhliská v tichom prostredí Štiavnických vrchov.Po rozsiahlej rekonštrukcii a úpravách bola prerobená na bývanie.
Nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom a malebnom prostredí na slnečnom, rovinatom a oplotenom pozemku o celkovej rozlohe 2.872 m2 s prístupom z asfaltovej cesty.
Na pozemku sa nachádzajú tri samostatné nehnuteľnosti – veľký rodinný dom – vila, trojgaráž a technická – hospodárska budova. Na pozemok sú dva samostatné vstupy. Hlavný so zámkovou dlažbou, kovanou bránou a bráničkou a tiež bočný s bránou a bráničkou. Nehnuteľnosť je napojená na obecný vodovod, elektrickú energiu 230 / 380 V, má vlastnú čističku a veľký zásobník na plyn, ktorý zabezpečuje kúrenie a ohrev vody.
Na pozemku je aj vlastná studňa a skleník resp. letná záhrada.
Nehnuteľnosť pozostáva z troch samostatných bytových častí, ktoré majú aj samostatné vchody.

Hlavná časť ktorá je ihneď obývateľná sa nachádza v strede budovy, kde je hlavný vchod. Táto obytná časť má vstupnú chodbu so šatníkom, 5 priestranných izieb, sociálne zariadenia a kuchyňu so špajzou. Obývacia izba je najväčšia a v strede sa nachádza krb, 2 veľké spálne jedna z nich má vlastnú kúpeľňu aj s WC. Dalšia izba slúži ako knihovňa a má výstup aj na terasu posledná izba môže slúžiť ako hosťovská. Kuchyňa má v strede pracovný pult je moderne upravená a má zabudované kvalitné spotrebiče. Kúpeľňa má vaňu, sprchový kút a dve umývadlá. V izbách a na chodbe sa nachádzajú parkety, v kuchyni a v sociálnych zariadeniach dlažba, obklad. Kúrenie je zabezpečené kotlom na plyn a v celom objekte je ústredné kúrenie.
Plynový kotol je napojený na zásobník plynu, ktorý je umiestnený v zadnej časti pozemku. Súčasťou objektu sú 2 samostatné byty, ktoré sú vykurované a vyžadujú si len menšie úpravy. Z boku budovy sa nachádza samostatný vstup do bytovej jednotky s 2 miestnosťami a malou kuchynkou ,tiež sociálnym zariadením.
Zo zadnej strany je vstup do ďalšej samostatnej časti, ktorá slúžila v minulosti ako kancelária a má 3 miestnosti, s kuchynkou a sociálnym zariadením. Na pozemku sa nachádza 3 garáž, studňa, čistička odpadových vôd, malé jazierko, presklená terasa.
Pozemok je oplotený na nádvorí a pred vstupom do garáží je zámková dlažba.
Uvedená nehnuteľnosť dáva možnosť využívať ju na trvalé resp. rekreačné bývanie, alebo ju môže nový majiteľ využiť aj ako jedinečnú investičnú príležitosť napríklad na malý penzión.
Mesto Pukanec je vzdialené len 10 minút. Mesto Banská Štiavnica vzdialené necelých 20 km Vám ponúka možnosti trávenia voľného času ako napr. návštevy reštaurácií, kaviarničiek, čajovní, vinární, pivární, divadlo, Kalvária, banské múzeum, a mnohé iné.
Milovníkov turistiky osloví množstvo turistických aj cyklo trás v Štiavnických vrchoch, pre vášnivých plavcov a ľudí hľadajúcich relax sú lákadlom štiavnické tajchy – Richňavské jazero len 15 minút cesty.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 858 478 alebo izold@georealitylv.sk

Obec:
Okres:
PSČ: 93505
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 24861
Cena: dohodou
Rozloha pozemku: 2 872 m2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Garáž
Komora
Parkovacie miesto
Plastové okná
Terasa

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy