Útulný rodinný domček/chalupa s rozsiahlym pozemkom

48 500 EUR
Obľúbené

Popis

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj tento útulný vidiecky domček, ktorý sa rozprestiera na oplotenom pozemku o slušnej rozlohe až 1750 m2, v tichej uličke dedinky Farná, okres Levice. Domček môže slúžiť ako chalupa alebo aj na trvalé bývanie. Pred 5 rokmi prešiel rekonštrukciou – kompletná výmena strechy (nový drevený krov aj škridla), betónovanie podláh + plávajúce podlahy, stierky v celom domčeku. Zachovali sa pôvodné drevené trámy a okná, ktoré boli nanovo natreté, nalakované, čím domček nestratil svoj pôvodný vidiecky štýl. Aktuálne prebieha rekonštrukcia kúpeľne – vystierkovaná, nový obklad, WC, umývadlo, elektrický bojler a dorába sa sprchový kút.
Dispozične domček pozostáva z kuchyne, 2 izieb a kúpeľne. V zadnej časti domu sa nachádza úschovňa na drevo. Kúrenie je kombinované – na tuhé palivo v kuchyne a v jednej izbe, elektrický radiátor v druhej izbe. Inžinierske siete – elektrická energia, obecná voda a žumpa.
Obec Farná leží na pravom brehu rieky Hron v dolnohronskej nížine, na križovatke štátnych ciest Želiezovce-Nové Zámky a Levice-Štúrovo.
Obec patrí do vinárskej oblasti Želiezovce. V obci je poľnohospodárske družstvo, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, Poštová banka, základná škola slovenská a maďarská, materská škola, športový areál, obchodné a reštauračné zariadenia, miestne kultúrne stredisko, obecná knižnica, autoservis a čerpacia stanica.
V obci je plynovod a vodovod. Buduje sa čistiareň odpadových vôd.
Geografická poloha obce je vhodná na agroturistiku, poľovníctvo, rybárenie a na uskutočnenie podnikateľských zámerov fyzických a právnických osôb, ktoré obecná samospráva plne podporuje.
Cena zahŕňa kompletný servis od obhliadok, cez rezervačné zmluvy po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a sprostredkovanie financovania/hypotéky.
Pre viac info Ing. Katarína Potocká 0917 370 833.

Obec:
Časť obce:
Okres:
PSČ: 93566
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 28872
cena: 48 500 EUR
Rozloha: 112 m2
Rozloha pozemku: 1 748 m2
izby: 2
kúpeľne: 1
Strešná krytina: škridla
Druh konštrukcie: Zmiešaná
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Drevené okná

Ing. Katarína Potocká

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0917370833 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Ing. Katarína Potocká