Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

REZERVOVANÉÚtulný rodinný domček/chalupa v obci Lok

58 000 EUR
pridať k obľúbeným
314

Popis

Ponúkame na predaj tento útulný rodinný domček, ktorý sa rozprestiera na slnečnom pozemku o veľkosti 1 845m2, v obci Lok, vzdialenej 12 km od okresného mesta Levice. Domček bol postavený z hliny a tehly. Dispozične pozostáva zo vstupného gánku, ktorý sa tiahne pozdĺž celého domčeka a ktorým sa dostanete do každej jednej miestnosti v domčeku. Ak začneme od kraja, nájdete tu priestrannú drevom vykladanú obývaciu izbu, vedľa nej spálňu, ďalšiu izbu, ktorá je pripravená na akékoľvek využitie, kuchyňu s kuchynskou linkou a komorou, z ktorej vedú schody na povalu a domček ukončuje priestranná kúpeľňa, kde nájdete nielen vaňu, WC a umývadlo, ale tiež sem vošiel aj sprchovací kút. Pri kuchyni nájdete pristavanú krásnu zastrešenú terasu s výhľadom na celý pozemok. Domček je vo veľmi zachovalom a ihneď obývateľnom stave. Strecha je škridľová, okná plastové a vymenené boli aj dvoje vchodových dvier. V spálni je plávajúca podlaha, v obývacej izbe je drevená podlaha, v kúpeľni dlažba. Kúrenie je prostredníctvom plynových gamatiek, v dome je zavedená elektrina, voda je zo studne a odpad je riešený žumpou.
Obec leží na východných svahoch Pohronskej pahorkatiny a na terasách Hrona. Obec je vzdialená od okresného mesta Levice 12 km a 15 km od Podhájskej. V obci sa nachádza základná škola, materská škola, zdravotné stredisko, pohostinstvo, potraviny.
Cena zahŕňa kompletný servis od obhliadok, cez rezervačné zmluvy po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a sprostredkovanie financovania/hypotéky.
Pre viac info Ing. Katarína Potocká 0917 370 833.

Obec:
Okres:
PSČ: 93538
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 25572
Cena: 58 000 EUR
Rozloha: 1 845 m2
Úžitková plocha: 72 m2
Izby: 3
Spálne: 2
Kúpeľne: 1
Strešná krytina: škridla
Druh konštrukcie: Zmiešaná
Poschodie: Not Available
Komora
Plastové okná
Zateplenie

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy