Veľký 4izbový byt v Kalnej nad Hronom

93 000 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v obci Kalná nad Hronom, vzdialenej 7km od okresného mesta Levice. Byt, o rozlohe 92,20 m2, sa nachádza na 1. poschodí bytového domu s výťahom a so slušnými susedmi, v tichej lokalite. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, 4 izieb, kuchyne, 2 kúpeľní (jedna je so sprchovým kútom a WC, druhá s vaňou a umývadlom), samostatného WC a kumbálu. Byt je prevažne v pôvodnom stave, akurát sú vymenené plastové okná (okrem spálne), a v kuchyni, v obývacej izbe a v detskej izbe sú vymenené plávajúce podlahy. K bytu prislúcha balkón zo spálne a dve latkové pivnice.
Obec Kalná nad Hronom vybudovala úplnú environmentálnu infraštruktúru (vodovod, kanalizácia, plyn, čistička odpadových vôd). Súčasťou obce je aj lekáreň so zdravotným stredisko pre žiakov, dorast a dospelých ľudí. Obec disponuje Základnou a materskou školou. Charakteristikou obce je aj dobre rozvinutý tretí sektor ( ubytovacie zariadenia, odchodné siete, pohostinstvá, kaderníctva, reštaurácie, rýchle občerstvenie ako aj poskytovanie kultúrno-rekreačných služieb, wellness, plaváreň, fitnes centrum, tenis, futbal ).
Obec spravuje 3 cintoríny, dom smútku, miestnu knižnicu, klub mládeže, klub dôchodcov, strelnicu, galériu bojovej slávy s tankom, vývarovňu ako aj veľké množstvo zelených plôch a chodníkov.
Cena zahŕňa kompletný servis od obhliadok, cez rezervačné zmluvy po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a sprostredkovanie financovania/hypotéky.
Pre viac info Ing. Katarína Potocká 0917 370 833.

Okres:
PSČ: 93532
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 24874
cena: 93 000 EUR
Rozloha: 92 m2
izby: 4
spálne: 3
kúpeľne: 2
Druh konštrukcie: Panel
Poschodie: 1
Ďalšie funkcie
Balkón
Komora
Pivnica
Plastové okná
Výťah

Ing. Katarína Potocká

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0917370833 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Ing. Katarína Potocká