Viničný domček s vinicou a sadom

63 600 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame na predaj v exkluzívnom zastúpení klienta rozľahlú vinicu s viničným domčekom. Pozemok sa nachádza v blízkosti mesta Levice, v pokojnej viničnej oblasti. Vedie ku nemu spevnená príjazdová cesta, prístup je možný z oboch koncov. Všetky parcely dokopy majú výmeru 5740m2 z toho 3876m2 tvorí vinica, 1830m2 záhrada a 34m2 je zastavaná plocha. Pozemok má na prednej hranici šírku 23m a dĺžku vyše 300m. Predná časť s viničným domom (cca 900m2) je oplotená.
Viničný domček má dve podlažia, vedľa sa nachádza pivnica vo svahu. Prvé podlažie tvoria 3 miestnosti využívané na výrobu vína a sklad. Druhé podlažie má oddelený vchod a nachádza sa tam jedna obytná miestnosť. Stavba je postavená z rôznych materiálov. Spodné podlažie je z kameňa a nepálenej tehly, vrchné podlažie je z pórobetónových tvárnic, klenbová pivnica je z Brhlovského kameňa. V budove je elektrina, voda je studňová. Odstránenie alebo ponechanie zariadenia domčeka je na dohode s majiteľom.
Na svahovitom pozemku sa nachádzajú ovocné stromy rôznych druhov – jablone, hrušky, čerešne, višne, marhule, broskyne, orechy a ovocné kríky. Vinica je tvorená rôznymi odrodami viniča – Frankovka modrá, André, Rizling vlašský, Pesecká leánka, Veltlínske zelené, Tramín červený, Pálava, Rulandské šedé a rôzne stolové odrody.
Táto nehnuteľnosť je vhodná pre každého, kto má záľubu v pestovaní hrozna a výrobe vína. Je tiež vhodným miestom na odpočinok v prírode, cykloturistiku a prechádzky v príjemnom okolitom prostredí.
Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom.
Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj formou hypotéky, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb. Máme dlhoročné skúsenosti aj v oblasti financií a túto službu ocenilo už veľa našich spokojných klientov.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti.
Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať, dohodneme si obhliadku na ktorej vám nehnuteľnosť rada ukážem. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na IG georealitylv, na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk
Maklér: Daniela Lauková mail: laukova@georealitylv.sk, tel. 0902 294 733

Obec:
Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 33530
cena: 63 600 EUR
Rozloha: 5 740 m2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Pivnica

Similar Listings

13
Predaj

Záhradná chatka so záhradou Staré Levice

37 000 EUR
IBA U NÁS ponúkame na predaj záhradnú chatku so záhradou v starých Leviciach. Záhradná cha ...
IBA U NÁS ponúkame na predaj záhradnú chatku so záhradou v starých Leviciach. Záhradná chatka má rozlohu 31 m2, a j ...

Daniela Lauková

realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0902 294 733 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Daniela Lauková