Pokročilé vyhľadávanie
Ďalšie možnosti vyhľadávania
našli sme 0 výsledok
Výsledky vyhľadávania

Zrekonštruovaný a zariadený dom Šárovce

57 000 EUR
pridať k obľúbeným
997

Popis

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS ponúkame na predaj zrekonštruovaný a kompletne zariadený rodinný dom v Šárovciach.
Zariadenie je už zarátané v cene domu a predáva sa všetko zariadenie a príslušenstvo tak, ako je na fotkách. Dom pozostáva zo 4. izieb, kuchyne, so špajzou, kúpeľne s wc., chodby a komory. Dom má 3 vstupy, jeden z predu a dva z boku. Napojený je na obecnú vodu, plyn a elektrinu 220 aj 400 V. Má vlastnú žumpu. Dom je zateplený. Kúrenie je riešené plynovými gamatkami a dvomi samostatnými pieckami na pevné palivo, ako alternatíva kúrenia. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Pozemok je rovinatý, udržiavaný, o rozlohe 11 árov. Nachádza sa na ňom okrasná časť, záhrada a zatrávnená časť. Sú tu vysadené aj ovocné stromy. Mesačné náklady na dom sú cca 90 eur,-.
Dom je možné zakúpiť aj prostredníctvom HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme a poradíme. Bližšie info na tel. čísle 0915 716 950, alebo emailom: suchal@georealitylv.sk.
Cena je vrátane provízie za sprostredkovanie, kompletný právny servis, poradenstvo až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB Fun Page stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk

A+

A

B

C

D

E

F

G

H


Nemá energetický certifikát
Obec:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti : 20439
Cena: 57 000 EUR
Úžitková plocha: 100 m2
Rozloha pozemku: 1 100 m2
Izby: 4
Kúpeľne: 1
Energetická trieda: Nemá certifikát
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Komora
Plastové okná
Terasa
Zariadenie
Zateplenie

Kontaktujte ma

Dohodnúť obhliadku?
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Ďalšie možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy