Ponúkame pozemok s viničným domčekom Staré predné Levice

38 000 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame na predaj murovaný viničný domček spolu s pozemkom v Leviciach v známej lokalite Staré predné Levice. Pozemok o rozlohe 1 419 m2 je rozdelený na úžitkovú časť, ktorú tvorí vysadená vinica – 639 m2, záhrada na pestovanie zeleniny 141 m2 , trvalé trávne porasty 616 m2 a tiež 23 m2 zastavané plochy a nádvoria, na ktorých leží viničný domček so súpisným číslom s elektrikou.
Viničný domček pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a murovanej vínnej pivnice. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza obývacia miestnosť s kuchynským kútom s východom na terasu. V miestnosti sa nachádza kuchynská linka, kachle na pevné palivo napojené na murovaný komín a schodište do druhého nadzemného podlažia. Terasa je priestranná s pekným výhľadom na okolie, na terase je nedokončený murovaný kozub.
Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza podkrovná miestnosť, s východom na balkón.
Na pozemku sa nachádza veľká miestnosť, ktorá sa využíva ako náraďovňa a sklad, 2 zberné nádrže na dažďovú vodu, (sused má vlastnú studňu). V ovocnej záhrade sú rodiace ovocné stromy, višňa, čerešňa, 2 marhule, 4 jablone, 2 broskyne a mandľa. Prístupová cesta je spevnená a je schodná aj v daždivom, alebo zimnom období. V okolí sú vybudované viničné domčeky, chalupy s celoročným bývaním, nakoľko sa jedná o vyhľadávanú, tichú lokalitu nad mestom.
Cena zahŕňa kompletný servis od obhliadok, cez rezervačné zmluvy po vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Anna Jakušíková, tel. 0918 492 691, e-mail: jakusikova@georealitylv.sk.

Obec:
Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 31867
cena: 38 000 EUR
Rozloha pozemku: 1 419 m2
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Pivnica
Plastové okná
Terasa

Similar Listings

4
Predaj

Exkluzívne viničný pozemok Staré predné Levi...

18 000 EUR
IBA u nás nájdete v ponuke tento pozemok v Leviciach – časť Staré predné Levice. Poz ...
IBA u nás nájdete v ponuke tento pozemok v Leviciach – časť Staré predné Levice. Pozemok má výmeru 1 405 m2 a ...
1 405 m2podrobnosti

Anna Jakušíková

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0918 492 691 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Anna Jakušíková