Výsledky vyhľadávania

Služby

Sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti

Osobná návšteva nehnuteľnosti, poradenstvo v oblasti trhovej hodnoty, vyhotovenie fotografií interiéru a exteriéru, inzercia, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, právny servis, zaistenie notára, úkony súvisiace s katastrom nehnuteľností, dodatočný servis.

Sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti

Na základe vašich požiadaviek pripravíme ponuku nehnuteľností. Zabezpečíme ich obhliadky, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, právny servis, zaistenie notára, úkony súvisiace s katastrom nehnuteľností, dodatočný servis.

Sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti

Ďalšou z našich kľúčových služieb je aj prenájom nehnuteľností. Našim klientom vyhľadávame na dlhodobý prenájom solídnych nájomcov. V prípade dlhodobo prenajímaných nehnuteľností sa snažíme zabezpečiť hlavne kontinualitu obsadenosti nehnuteľnosti.

Výkup nehnuteľností

Vykúpenie nehnuteľnosti predstavuje rýchle a efektívne riešenie vašej finančnej situácie. V rámci našich služieb vám ponúkame rýchle a diskrétne jednanie, úhradu všetkých poplatkov súvisiacich s predajom nehnuteľnosti a bezplatné zabezpečenie právneho servisu.

Sprostredkovanie financovania

Na základe analýzy klienta a parametrov nehnuteľnosti Vám nájdeme optimálne riešenie pre financovanie nehnuteľnosti. Z konkrétnych ponúk spoločne vyberieme pre Vás tú najvýhodnejšiu. Zabezpečíme komunikáciu s bankou, podpis zmlúv a následný servis. Komplexitu finančných služieb dopĺňa poistenie nehnuteľnosti, úveru a návrh finančného plánovania.

Poradenstvo pre developerov

Naše skúsenosti a znalosť realitného trhu poskytujeme aj developerom. Poradíme so skladbou bytov a domov na základe dopytu po daných nehnuteľnostiach, s ich štandardným vybavením, dispozičným riešením, či s optimálnym nastavením cien a predajnej stratégie.

Porovnaj zoznamy