Predáme rodinný dom v Loku

73 600 EUR
Obľúbené

Popis

Georeality s.r.o ponúka na predaj rodinný dom v Loku na veľkom rovinatom pozemku o rozlohe 1764 m2. Rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m2 je čiastočne podpivničený, na prízemí má vstupnú chodbu, kuchyňu, dve izby, kúpeľňu, špajzu, v podkroví je jedna izba s balkónom. Dom má tri pivnice, kotolňu, letnú kuchyňu, samostatne stojacu garáž s montážnou jamou. Dom je postavený z tehly, strecha sedlová pokrytá eternitom, je napojený na všetky IS – plyn, elektrina, vodovod, vo dvore je vlastná studňa. Vykurovanie domu je novým plynovým kotlom, odpad je riešený žumpou. Dom je čiastočne rekonštruovaný, v tomto roku boli v dome vymenené elektrické rozvody a dom bol vymaľovaný, okná a dvere sú pôvodné drevené, podlahy sú z časti betónové, v chodbe a kúpeľni je dlažba v izbách sú drevené podlahy, ktoré boli zrenovované. Za domom je slnečný dvor s orientáciou na juhozápad, s peknou záhradou s ovocnými stromami.
Obec Lok má všetku občiansku vybavenosť, v blízkosti rodinného domu sa nachádza autobusová zastávka, vlaková stanica, základná škola, škôlka, futbalové ihrisko, zdravotné stredisko, pošta, potraviny, bistro, vzhľadom na lokalitu a cenu, vynikajúca ponuka – odporúčam! 12 km od mesta Levice, blízko Podhájska, Vráble a Šurany.
Energetický certifikát nie je k dispozícii. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM! Dohoda na cene možná! Ponúkame aj finančné poradenstvo, pri kúpe na hypotéku – zabezpečíme najrýchlejšie, profesionálne riešenie hypotekárneho úveru, ktorým môžete financovať kúpu rodinného domu. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Anna Jakušíková, tel. 0918 492 691, e-mail:jakusikova@georealitylv.sk

Obec:
Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 30569
cena: 73 600 EUR
Rozloha: 120 m2
Rozloha pozemku: 1 764 m2
izby: 3
spálne: 1
kúpeľne: 1
Druh konštrukcie: Tehla
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Balkón
Drevené okná
Garáž
Komora
Pivnica

Anna Jakušíková

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0918 492 691 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Anna Jakušíková