Priestranný rodinný dom v obci *Hontianska Vrbica

195 000 EUR
Obľúbené

Popis

Ponúkame na predaj rodinný dom sa nachádza v strede obce Hontianska Vrbica. Prvé podlažie domu ponúka priestrannú vstupnú halu, kuchyňu z ktorej vedie východ na terasu a do technickej miestnosti a ktorá má v jednom kúte vytvorenú špajzu. Obývačka je presklená oknami čo do miestnosti vnáša dostatok svetla. Výstup na poschodie lemujú schody s okrasným dizajnom zábradlia. Výstupom na poschodie sa ponúka oddychový priestor s východom na veľkú terasu . Na poschodí sa nachádzajú dve detské izby a spálňa, ktorá zahŕňa východ na balkón smerujúci do ulice. Na dome sú plastové okná, dvere a kúrenie s ohrevom vody zabezpečuje plynový kotol. Odvod odpadu je zabezpečený čističkou odpadových vôd. Na pozemku o rozlohe 7 árov sa nachádza začatá stavba altánku a bazén o rozmere 3x5x1,5m s novým prekrytím. Na pozemku sa nachádza aj studňa, ktorú aktuálny majitelia nevyužívajú.
Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom!
Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj formou hypotéky, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb. Máme dlhoročné skúsenosti aj v oblasti financií a túto službu ocenilo už veľa našich spokojných klientov.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti.
Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať, dohodneme si obhliadku na ktorej vám nehnuteľnosť rada ukážem. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na IG georealitylv, na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu a tiež na: www.georealitylv.sk
Maklér: Marek Šuchal, mail: suchal@georealitylv.sk, tel. 0915 716 950

Časť obce:
Okres:
PSČ: 93555
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 32186
cena: 195 000 EUR
Rozloha: 132 m2
Rozloha pozemku: 700 m2
izby: 4
spálne: 1
kúpeľne: 1
Rok výstavby: 2014
Druh konštrukcie: Not Available
Poschodie: Not Available
Ďalšie funkcie
Internet
Komora
Pivnica
Plastové okná
Terasa

Marek Šuchal

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Zavolať 0915 716 950 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Marek Šuchal