Predaj chalupy – lochu v Bátovciach

35 000 EUR
Obľúbené

Popis

Exkluzívne iba u nás nájdete v ponuke túto chalupu, ktorá sa nachádza v obci Bátovce, kúsok za priehradou Lipovina. Chalupa- tzv. loch je postavená z kvádrov. Nachádzajú sa v nej na poschodí dve miestnosti – kuchyňa a jedna väčšia miestnosť na relax. Na prízemí je prípravovňa, tzv. prešovňa a za ňou je krásna tesaná pivnica do skaly dlhá cca 16 metrov. Na povale je priestor na odkladanie vecí. Je v nej zavedená elektrika 220/400W, obecná voda je zavedená v prešovni, nie je problém ju vytiahnuť do kuchyne. Strecha je sedlová, krytina škridla. Krov je v dobrom stave, nie je nutné ho meniť. Pozemok okolo chalupy je v dlhodobom užívaní. Chalupa sa nachádza v lokalite medzi chalupami, obklopená krásnou prírodou. V jej okolí je možnosť kúpania, rybolovu, hubárčenia. Obec Bátovce patrí medzi obce s dobrou občianskou vybavenosťou.
Táto chalupa je ideálna pre tých, ktorí túžia po pokoji a oddychu v lone prírody.
Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj formou úveru, ktorý Vám radi a bezplatne sprostredkujú naši finanční sprostredkovatelia v rámci našich služieb.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti.
Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať, dohodneme si obhliadku na ktorej vám nehnuteľnosť rada ukážem. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu, IG a tiež na: www.georealitylv.sk
Maklér: Martina Šuchalová, mail: suchalova@georealitylv.sk, tel. 0908 736 193
Neváhajte a kontaktujte nás pre bližšie informácie alebo obhliadku!

Obec:
Časť obce:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 31300
cena: 35 000 EUR
Rozloha: 61 m2
Rozloha pozemku: 61 m2
izby: 2
Dostupné od: 2024-02-07
Strešná krytina: škridla
Druh konštrukcie: Kváder
Poschodie: 1
Ďalšie funkcie
Drevené okná
Parkovacie miesto
Pivnica
Terasa

Martina Šuchalová

Realitný maklér. konateľ

Kontaktujte ma

Zavolať 0908736193 Whatsapp
  • Vyhľadať nehnuteľnosť

    Možnosti vyhľadávania

Porovnaj zoznamy

Martina Šuchalová